AVG oznámila, že poskytne uživatelům, kterým vznikly problémy v důsledku chybné aktualizace programu, bezplatné prodloužení licence nebo licenci na jeden rok zdarma

Po rychlé distribuci pokynů pro nápravu a opravného CD nabízí společnost AVG Technologies všem postiženým uživatelům bezplatnou licenci nebo prodloužení licence za následujících podmínek:

- Postiženým uživatelům komerční verze AVG 7.5 poskytne jednoletou licenci na ekvivalentní produkt AVG 8.0

- Postiženým uživatelům komerční verze AVG 8.0 poskytne bezplatné prodloužení licence o jeden rok

- Postiženým uživatelům bezplatné verze programu AVG poskytne bezplatnou licenci na produkt AVG Anti-Virus 8.0 na jeden rok

Počínaje týdnem od 24. listopadu 2008 bude společnost AVG Technologies kontaktovat postižené uživatele a poradí jim, jak mohou získat bezplatnou licenci nebo její prodloužení.

Společnost AVG Technologies se znovu omlouvá za nepříjemnosti, které našim zákazníkům vznikly a ráda by uživatele z celého světa ujistila, že aktivně pracuje na tom, aby k podobným problémům v budoucnu nemohlo dojít.

Zdroj: AVG Technologies

Kontakt:

Siobhan MacDermott ze společnosti AVG Technologies

Tel.: +1-415-299-2945, +420-725-695-132

E-mail: Siobhan.macdermott@avg.com

Klíčová slova Nizozemsko-počítače-internet-AVG Technologies-firmy-PROTEXT

Oblast
Evropa, EU, NATO (es)

Kategorie
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.