Bývalý WAP ovládne český trh s profesionální úklidovou technikou

Protext WAP logo

Protext WAP logo

Světoznámá značka vysokotlakých strojů WAP, jejímž následníkem je Nilfisk-ALTO, ovládne český trh s profesionální úklidovou technikou. Stane se tak 1. listopadu 2008, kdy proběhne oficiální fúze společností Nilfisk-Advance s.r.o. a Alto Česká republika s.r.o. K aktu sloučení dochází po čtyřech letech od celosvětové akvizice skupiny ALTO dánským nadnárodním koncernem Nilfisk-Advance.

Alto Česká republika s.r.o., která je plnohodnotným nástupcem legendárního německého výrobce vysokotlaké techniky WAP v České republice, bude mít, spolu se společností Nilfisk-Advance, ty nejlepší předpoklady zaujmout první pozici v žebříčku dodavatelů profesionálních čisticích a úklidových strojů. "Filosofií společnosti Nilfisk-Advance je určovat celosvětový trend ve vývoji profesionální úklidové techniky," říká generální ředitel Nilfisk-Advance s.r.o. Ing. Jaromír Uhde. "Naším dlouhodobým cílem je být globálním dodavatelem špičkového úklidového vybavení. Nechceme se soustředit jen na určitý okruh výrobků. Chceme nabízet komplexní produktový program," dodává. Důkazem jeho slov jsou produktové značky NILFISK, NILFISK-ALTO a NILFISK-CFM, jenž zastřešují profesionální úklidovou a čisticí techniku od A do Z.

O společnosti Nilfisk-Advance

Nilfisk-Advance je se svým komplexním výrobním programem lídrem v oblasti vývoje a výroby profesionální úklidové a čisticí techniky. Je jediným výrobcem svého druhu, který nabízí úplný sortiment pro průmyslový úklid a čištění. Produktové portfolio zahrnuje profesionální, průmyslové a stacionární vysavače, mycí, zametací a kombinované stroje, komunální techniku, lešticí stroje, kobercové extraktory, vysokotlaké čističe, pneumatické dopravní cesty, centrální odsávací systémy a samoobslužné myčky automobilů. Koncern Nilfisk-Advance, který má své sídlo v Dánsku, disponuje prodejní a servisní sítí ve 35 zemích světa. Své výrobní závody má nejen v Evropě, ale také ve Spojených státech Amerických a v Číně. Nilfisk-Advance aktuálně zaměstnává 4.000 lidí a má roční obrat 776 milionů EUR.

Kontakt:

Richard Čemus

Marketing Manager

Nilfisk-Advance s.r.o.

tel.: 244 090 911

e-mail: rcemus@nilfisk.cz

http://www.nilfisk.cz

Klíčová slova ČR-Dánsko-služby-firmy-Nilfisk-Advance-PROTEXT

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Služby, cestovní ruch

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.