Apollo Real Estate Advisors změní od 15. ledna 2009 svůj název na AREA Property Partners

Společnost Apollo Real Estate Advisors dnes oznámila, že si od 15. ledna příštího roku změní svůj název na AREA Property Partners. Nový název je symbolem nezávislosti společnosti a začátkem nové kapitoly její historie.

Společnost AREA Property Partners (dále jen AREA) byla založena před patnácti lety Williamem Mackem a Leonem Blackem jako nezávislý správce nemovitostních fondů s oddělenými fondy a profesionálními zaměstnanci. Do roku 2000 byla firma dceřinou společností společnosti Apollo Global Management, LLC.

Společnost AREA uvedla, že změna názvu nebude mít žádný dopad na její vedení, finanční zdroje, investiční cíle ani podnikatelské aktivity. Společnost AREA si ponechá své současné světové ředitelství v New York City, evropskou centrálu v londýnském Knightsbridge a dalších pět kanceláří v USA, Evropě a Indii. Panevropské operace společnosti AREA, vedené Williamem Benjaminem, budou pokračovat ve stejné podobě jako dosud, pod řízením Johna Robertsona, Mikea Pashleyho, Johna Ruaneho, Wilsona Lamonta, Andrey Orlandiové a specialisty na dluhopisy Davida Fergusona.

Společnost AREA v současné době spravuje investice v Severní Americe, Francii, Indii, Polsku, Rumunsku, Španělsku, Švýcarsku, Rusku, na Ukrajině, v Itálii, Turecku a Velké Británii a její nejnovější evropský fond byl uzavřen letos v březnu s majetkem zhruba 1,4 miliardy amerických dolarů.

"Slavíme 15 let výročí založení společnosti AREA a pokrok, který jsme uskutečnili v Evropě a Indii od založení evropské centrály v roce 2000," řekl William Benjamin, výkonný partner pro evropské aktivity společnosti AREA." Na současném trhu vznikají početné zajímavé příležitosti, jak v západní, tak střední Evropě, takže příští roky budou náročné, ale měly by přinést své ovoce."

Hlavní partner společnosti AREA, Lee Neibart v New Yorku, řekl: "Naše fondy se zaměřují na celou řadu přímého majetku a investic do dluhů v oblasti nemovitostních aktiv a portfolia. V letech, která jsou před námi, budeme pokračovat ve vyhledávání atraktivních zisků s přiměřeným rizikem pro naše investory a přitom budeme rozšiřovat jak naši nabídku produktů, tak oblast našeho působení."

Mezi nedávné důležité evropské transakce patří: společný podnik za účelem akvizice poloviny německého maloobchodního portfolia společnosti Capital & Regional a společný podnik s předním vývojářem obchodních center v Turecku společností Multi Turkmall za účelem akvizice obchodního centra Carrefour Merter Shopping Centre v Istanbulu za 257 milionů eur a dalšími 325 miliony eur určenými pro jeho rozvoj.

Poznámka pro vydavatele:

O společnosti AREA Property Partners

Společnost AREA Property Partners, dříve známá jako Apollo Real Estate Advisors, je přední mezinárodní investor a správce fondů v oblasti nemovitostí v zastoupení prominentních vládních a firemních penzijních fondů, nezávislých majetkových fondů, pojišťoven, nadací, dotací a jednotlivců s vysokými příjmy. Od svého založení v roce 1993 dohlížela společnost AREA Property Partners na založení několika nemovitostních fondů a společných podniků s celkovým jměním ve výši 11,6 miliardy amerických dolarů pro investice v USA a celém světě. Její fondy celkově investovaly ve více než 450 transakcích, jejichž celková hodnota přesáhla 40 miliard amerických dolarů. Společnost má kanceláře v New York City, Chicagu, Londýně, Los Angeles, Lucemburku a Mumbaji.

O společnosti Apollo Global Management, LLC

Společnost Apollo Global Management, LLC je přední světový správce alternativních aktiv s pobočkami v New Yorku, Los Angeles, Londýně, Singapuru, Frankfurtu, Paříži, Mumbaji a Lucemburku. Společnost Apollo spravuje aktiva ve výši více než 44 miliard amerických dolarů v private equity, hedgových fondech, fondech s problémovými dluhy (tzv.distressed debt funds) a překlenovacích fondech (mezzanine funds), které investují do celé řady důležitých odvětví, ve kterých má společnost rozsáhlé znalosti a zdroje.

Internetové stránky: http://www.apollorealestate.com

Zdroj: Apollo Real Estate Advisors

Kontakt:

Andrew Derrick ze společnosti ADC Blueprint

Tel.: +44-0-20-7349-6280

E-mail: aderrick@adcblueprint.com

nebo

Julie Solomonová ze společnosti Apollo Real Estate Advisors

Tel.: +44-0-20-7259-3000

E-mail: jsolomon@apollorealestate.com

Klíčová slova Británie-reality-fondy-Apollo Real Estate Advisors-firmy-PROTEXT

Oblast
Evropa, EU, NATO (es)

Kategorie
Stavebnictví, bydlení a reality
Finance, ekonomika

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.