FastCentrik, e-shop řešení pro živnostníky a menší společnosti, získal nejvyšší ocenění na Microsoft Worldwide Partner Conference 2009 Awards. Společnost NetDirect s.r.o. se stává partnerem roku pro Střední a Východní Evropu ve třech soutěžních kategoriích.
Worldwide Partner Conference je pravidelné každoroční setkání partnerů společnosti Microsoft. Součástí konference je také vyhlášení vítězných řešení z řad partnerů za uplynulý rok. Společnost NetDirect do soutěže přihlásila své nové řešení FastCentrik, které již obdrželo nejvyšší ocenění v soutěži Microsoft Technology 2009 Awards. FastCentrik byl do WPC09 Awards nominován v šesti soutěžních kategoriích a první cenu partnera roku za Střední a Východní Evropu si NetDirect odnesl v těchto kategoriích:
- Hosting Solution Partner of the Year
- Networking Infrastructure Solution Partner of the Year
- Software-plus-Services Development Partner of the Year
Do celosvětové soutěže, která se tento rok konala v New Orleans, USA, bylo přihlášeno 2000 řešení z celého světa. Konference a soutěž přináší partnerům Microsoftu možnost zviditelnění řešení a rozpoznání jeho kvality na světové úrovni. Ocenění, která společnost NetDirect tento rok získala, jsou důkazem toho, že našim zákazníkům poskytujeme špičkové produkty a servis.
Ing. Jan Svoboda, ředitel společnosti, se k vítězství vyjádřil následovně: "Ocenění nás neuvěřitelně potěšilo. Tajně jsme doufali, že se podaří nominaci proměnit alespoň v jedné kategorii. Vítězství ve třech kategoriích pro nás znamená obrovskou satisfakci a věříme, že klienti vnímají náš úspěch jako jasný důkaz kvality našich řešení. Úspěch na takové úrovni s sebou také přináší zodpovědnost. FastCentrik budeme nadále vylepšovat a klientům poskytovat moderní a spolehlivé řešení a služby. "
Více informací o systému FastCentrik můžete najít na http://www.fastcentrik.cz a http://www.fastcentrik.sk.
O společnosti NetDirect s.r.o.
NetDirect s.r.o. patří mezi nejvýznamnější dodavatele e-business aplikací na českém trhu. Několikaletou specializací v oblasti internetového obchodování a neustálým zdokonalováním určujeme jednoznačný domácí standard. Řešení stavíme na vlastních produktech ShopCentrik, FastCentrik a MediaCentrik, což nám poskytuje nezávislost a umožňuje pružné přizpůsobování se novým trendům v oblasti e-commerce.
Kontaktní osoba
Kateřina Spáčilová
marketingový specialista
E-mail: katerina.spacilova@netdirect.cz
Mobil: (+420) 731 444 547