MMI získala za implementaci řešení pro Zentiva Group mezinárodní ocenění Ventana Research 2010 Leadership Awards

MMI implementovala řešení pro podporu rozhodování založené na software OrgPlus Enterprise pro všech 17 zemí Zentiva Group. Za tuto implementaci MMI získala mezinárodní ocenění Ventana Research 2010 Leadership Awards Winner v kategorii Workforce Analytics and Performance.

MMI, technologická a konzultační společnost, implementuje od roku 1993 softwarová řešení pro organizační a HR management. Cílem řešení, implementovaného pro všech 17 zemí Zentiva Group, bylo zvýšení efektivity rozhodovacích procesů sjednocením pohledu na celou Skupinu. Za uplatnění nejlepších praktik a dosažení výsledků v rámci implementace řešení založeného na software OrgPlus Enterprise byla společnost MMI vybrána jako vítěz v kategorii Workforce Analytics and Performance, jedné z 18 kategorií mezinárodního ocenění Ventana Research 2010 Leadership Awards.

„MMI vnímá mezinárodní ocenění Ventana Research 2010 Leadership Awards Winner, udělené za implementaci OrgPlus Enterprise v Zentiva Group, nejen jako poctu, ale zejména jako závazek pro další obdobné projekty“, říká František Mika, ředitel společnosti. „MMI je potěšena tím, že dostala možnost poskytnout řešení potřeb tak významnému zákazníkovi a zároveň se tímto oceněním zařadila po boku společností jako Information Builders, Teradata či Informatica.“

„Dělat správná rozhodnutí o pracovnících a jejich organizačním zařazení v době častých změn a v globálním prostředí je pro naši skupinu nesmírně důležité. Nelze se spoléhat na intuici, ale pracovat se spolehlivými ověřenými fakty,“ říká Romana Bryndová, ředitelka lidských zdrojů Expertního centra společnosti Zentiva Group. „Technologické a funkční požadavky vedly k volbě OrgPlus Enterprise jako nástroje pro vizualizaci a sdílení organizačních dat Skupiny Zentiva a k volbě MMI jako implementačního partnera.“

"Leadership Awards jsou oceněním organizací z celého světa, které se odlišují svým přístupem ke zvyšování výkonnosti,“ říká Mark Smith, CEO a EVP Research, Ventana Research. "Letošní nominace patřily k nejlepším, které jsme kdy viděli, proto je potřeba blahopřát všem lídrům a vítězům za jejich skvělou práci, kterou přispěli ke zvýšení efektivity jejich organizací a zlepšení podnikatelských procesů."

Podrobnější informace o přínosech implementace řešení OrgPlus Enterprise pro Zentiva Group jsou uvedené v článku Dobře viditelná rozhodnutí, originální informace o oceněních 2010 Leadership Awards je k dispozici na adrese http://www.ventanaresearch.com/resources/resources.aspx?id=4035 .

MMI vyvíjí a implementuje integrované softwarové aplikace pro podporu řízení lidských zdrojů určené pro střední a velké organizace. Na českém trhu působí od roku 1994. http://www.mmi.cz .

Ventana Research je přední poradenská firma zajišťující srovnávací výzkumy. V roce 2009 byla zařazena na první místo mezi analytickými firmami díky své důvěryhodnosti v oblasti podnikového software. Udílení cen Leadership Awards je každoroční tradicí a jeho smyslem je upozornit na firmy, které přispívají ke zvyšování výkonnosti pomocí informací a technologií.

Kontakt:

František Mika, MMI, s.r.o.

Tel: +420 241 440 100

Email: fmika@mmi.cz

Keywords ČR-počítače-firmy-MMI

Region
Prague, Central Bohemia region and Czech Republic

Category
IT, telecommunications

RECEIVING PRESS RELEASES
Subscribe for free

Important notice:
Subscribers please note that material bearing the label "PROTEXT" is not part of CTK's news service and is not to be published under the "CTK" label. Protext is a commercial service providing distribution of press releases from clients, who are identified in the text of Protext reports and who bear full responsibility for their contents.