Yaber představí v nových projektorech Premier Theater na IFA Berlin 2024 dvě revoluční technologie

foto

27.08.2024, 15:28

New York (USA) 27. srpna 2024 (PROTEXT/PRNewswire) - IFA Berlin 2024 se blíží a průkopník na poli zábavních projektorů Yaber s potěšením představuje dvě převratné technologické novinky, které nám ve středu 4. září v 15:00 v Hong Kong Room na německém výstavišti Messe Berlin přinesou její nejnovější vlajkové projektory pro domácí kino.

Nová vlajková série projektorů se bude moci pochlubit hned dvěma nejmodernějšími inovacemi: technologiemi CoolSwift a NovaGlow. Tyto novinky, které navazují na odkaz vlajkových řad, nabízejí špičkový výkon, inovativní design a maximálně kvalitní uživatelský zážitek. Podrobné informace budou zveřejněny v rámci oficiálního představení produktů.

Zástupci médií se mohou s těmito technologickými novinkami seznámit na oficiálním představení na vlastní oči. Současně bude probíhat živé online vysílání prostřednictvím YouTube. Zájemci o osobní účast se mohou obrátit na adresu media@yaber.com. Tento technologický svátek si určitě nenechte ujít!

O společnosti Yaber

Společnost Yaber, založená v roce 2018, je průkopníkem v oblasti zábavních projektorů a úspěšně dodala již více než dva miliony zařízení zájemcům ve více než 120 zemích a regionech celého světa. Získala také řadu prestižních ocenění, včetně cen Red Dot Award, Yanko Design Award a CES Innovation Award 2024.

Společnost Yaber je odhodlána posouvat hranice dokonalého obrazu i zvuku. Každý projektor Yaber je vytvořen tak, aby poskytoval výjimečné zážitky, byl ztělesněním snahy o dokonalost a nabízel uživatelům vynikající audiovizuální kvalitu i obohacující cestu stálého sebepřekonávání.

Aktuální informace a nové pojetí dokonalosti v zábavě najdete na adrese https://www.yaber.com/collections.

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/2488362/Yaber_Product_Launch_Event_Coming_Soon.jpg 

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/2348478/Yaber_Logo.jpg

KONTAKT: Quincy Zhang, quincy@iputure.com

 

 

 

Chci zadat tiskovou zprávu

Chci dostávat tiskové zprávy

Vaše tiskové zprávy rozšíříme spolu se zpravodajstvím ČTK uživatelům agenturního servisu jako jsou média, ekonomická sféra, státní správa a veřejnost. Texty zůstávají uloženy v Infobance ČTK, jsou součástí mobilní aplikace ČTK a obdrží je také tisíce odběratelů našeho e-mail servisu. Veřejnosti je zpřístupníme na více než 15 zpravodajských portálech.

Doporučujeme

Protext služby