Tiscali/World Online představuje on-line registraci bezplatného přístupu do internetu

12.04.2001, 16:58

PRAHA 12. dubna (PROTEXT) - Noví uživatelé internetu si nynímohou zaregistrovat svůj bezplatný účet on-line prostřednictvímmodemu a telefonní linky.

První založení internetového účtu je nyní snazší než kdykolipředtím díky společnosti Tiscali/World Online, vedoucíhoposkytovatele internetových služeb v České republice.

Až donedávna neměli uživatelé možnost zaregistrovat si svůjprvní účet on-line z počítače, který předtím nebyl do internetupřipojen. Nejrychlejším způsobem, jak si vytvořit svůj osobníúčet on-line, byla právě registrace z počítače již připojeného dotéto celosvětové sítě - mohli jste například požádat přítele,navštívit internetovou kavárnu nebo využít připojení ve svékanceláři.

Společnost Tiscali/World Online nedávno představila svůjspeciální účet, který je dostupný prostřednictvím modemu atelefonní linky a který začínajícím uživatelům internetu umožňujezaregistrovat si svůj první bezplatný přístup okamžitě a přímo zesvého počítače. Proces přihlášení je velmi snadný, neboť vyžadujezadání jediného telefonního čísla a několika jednoduchých údajů.

Chcete-li se poprvé přihlásit k internetu, pak vše, co musíteudělat, je nastavit příslušnou aplikaci na svém počítači, vytočitpřístupové telefonní číslo 0971100811 a do přihlašovacího oknavložit následující údaje: - do pole "uživatelské jméno" zadejte "internet" - do pole "heslo" zadejte "plus"Jakmile se připojíte, zadejte do svého internetového prohlížečeadresu http://internet.wo.cz. Poté budete připojeni kregistračním stránkám společnosti Tiscali/World Online, kde simůžete okamžitě zřídit svůj nový bezplatný přístup do internetu.A to je vše, víc není třeba udělat.

Jako uživatel bezplatného připojení Tiscali/World Onlinesamozřejmě získáte veškeré výhody klienta předního poskytovateleinternetových služeb v České republice, mezi které patříbezplatná e-mail schránka o velikosti 10 MB přístupná zkteréhokoli místa na světě či prostor pro umístění osobní webovéstránky rovněž o velikosti 10 MB. Navíc se budete moci zapojit dojedinečného bonusového programu "World Plus" společnostiTiscali/World Online, který uživatele odměňuje body za časstrávený on-line. Nasbírané body je pak možné vyměnit za celouřadu zajímavých dárků.

Tento měsíc navíc Tiscali/World Online představila novouverzi bonusového programu "World Plus" a zároveň přichystalaatraktivní soutěž pro všechny své registrované uživatele, v nížjeden šťastný výherce získá nejen prázdniny svých snů kdekoli vesvětě, ale i digitální fotoaparát, díky němuž si bude moci svézážitky z cest zaznamenat.

Bezplatné připojení do internetu od společnosti Tiscali/WorldOnline můžete získat rovněž instalací z registračního CD, kterési můžete objednat na bezplatné telefonní lince zákaznickéhoservisu Tiscali/World Online 0800 184 184. Stávající uživateléinternetu si mohou bezplatný účet založit přímo na stránkáchspolečnosti Tiscali/World Online na adrese www.worldonline.cz.

Česká pobočka World Online, patřící do skupiny Tiscali S.p.A.(Nuovo Mercato: TIS), poskytuje uživatelům internetu v Českérepublice celou řadu on-line služeb, mezi které patří celonárodnípřístup do sítě internet za místní telefonní poplatky v rámcitarifu Internet 2001, zpravodajství a bohatá nabídka informací včeském jazyce, elektronická pošta, okamžité zasílání zpráv,finanční informace, referenční systémy, zákaznická podpora,interaktivní časopisy a noviny, zábava, hry a přenosy živýchudálostí. V on-line anketě, kterou uskutečnil český internetovýportál Seznamka.cz v listopadu 2000, byla společnostTiscali/World Online vyhodnocena jako nejoblíbenější poskytovatelbezplatného připojení do internetu v České republice. Bližšíinformace o službách a produktech společnosti Tiscali/WorldOnline jsou rovněž k dispozici na WWW stránkách společnosti naadrese www.worldonline.cz nebo na bezplatné telefonní lincezákaznického centra Tiscali/World Online 0800 184 184.

Tiscali S.p.A. (Nuovo Mercato, Milan: TIS) je součástí jednéz největších a nejrychleji rostoucích internetových společností vEvropě. Dne 31. prosince 2000 poskytovala přístup do sítěinternet a širokou škálu internetových obsahů, aplikací a služeb7,7 miliónu registrovaných uživatelů, z nichž 4 milióny patřily kuživatelům aktivním. V prosinci 2000 společnost Tiscali dokončilaakvizici holandského poskytovatele internetových služeb WorldOnline. Dne 8. ledna 2001 uzavřela společnost Tiscali smlouvu okoupi druhého největšího poskytovatele internetových služeb veFrancii Liberty Surf, a stala se tak druhou největší internetovouspolečností v Evropě s 10,7 miliónu registrovaných uživatelů, znichž 4,9 miliónu jsou uživatelé aktivní. Tiscali působí v 15zemích a z evropských poskytovatelů služeb sítě internet jde ospolečnost s nejširším geografickým záběrem. Společnost Tiscalibyla oficiálně zaregistrována na burze cenných papírů NuovoMercato v říjnu 1999.

WWW stránky společnosti Tiscali: www.tiscali.com

WWW stránky společnosti World Online: www.worldonline.com

Kontakt: Ivan Póč, tel.:(02)24 590 450

Upozorňujeme odběratele, že materiály označené značkouPROTEXT nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze jepublikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele,který je ve zprávě označen a který za něj nese plnou odpovědnost.

PROTEXT

Chci zadat tiskovou zprávu

Chci dostávat tiskové zprávy

Vaše tiskové zprávy rozšíříme spolu se zpravodajstvím ČTK uživatelům agenturního servisu jako jsou média, ekonomická sféra, státní správa a veřejnost. Texty zůstávají uloženy v Infobance ČTK, jsou součástí mobilní aplikace ČTK a obdrží je také tisíce odběratelů našeho e-mail servisu. Veřejnosti je zpřístupníme na více než 15 zpravodajských portálech.

Doporučujeme

Years ago he uncovered political and corruption cases and cooperated with the largest investigative aces of the Czech Republic. Today Tomáš Syrovátka works for the oldest Czech football club Slavia Prague. As an official and a member of the top management, he decides on the direction of the club.

"Journalists are much more needed than when I used to do journalism," he said at a student debate organized by the CTK Academy. Because of social networks and the Internet, everything is different today, he said.

"Any blogger writes something on the web and it hits people almost as if it were written by (renowed Czech journalists) Jarda Kment or Jindra Šidlo. That's dangerous," says a former journalist who recommended journalism students to learn from the older and more experienced colleagues and to do their best with resources.

At the football club he first took care of marketing and communication, today he travels to the most important places of football Europe. "I sacrificed my journalism career, I will never be able to return again," he told future journalists and club fans.

The cycle of debates Students versus… was launched by ČTK this spring. It presents interesting personalities of media and social life. It is intended primarily for university and high school students.

Journalists are needed much more than before, says Man Number Two from football club Slavia

Protext služby