Summit The Health Industry Summit (tHIS) bude hrát větší roli ve snaze Číny rozvinout zdravotnický segment a zajistit vyšší úroveň zdravotní péče v zemi

17.04.2018, 09:17

Šanghaj 17. dubna 2018 (PROTEXT/BusinessWire) -

Konference The Health Industry Summit (dále jen tHIS) 2018, kterou pořádala společnost Reed Sinopharm, byla zahájena v Šanghaji v národním výstavním a kongresovém centru National Exhibition & Convention Center 11. dubna 2018. Jedná se o největší setkání zdravotnických profesionálů na světě, kterého se účastní více než 200 000 odborníků z více než 150 zemí a oblastí a více než 7 000 vystavovatelů.

V souladu s výzvou prezidenta Xi na konferenci Boao Forum for Asia, aby byla zdravotní péče více prosazována, zahrnuje tato prestižní akce zdravotnického segmentu všechny složky řetězce a klíčové sektory, jako například zdravotnické přístroje, farmaceutickou produkci, distribuci léčiv a přírodní léčbu a výživu a stává se čínským řešením propagace technologických inovací a akademickou výměnou na nejvyšší úrovni. Letos již po čtvrté má summit tHIS pevnou pozici největší světové akce zdravotnického sektoru, na výstavní ploše více než 350 000m2 se 160 jednotlivými akcemi a konferencemi, kromě hlavní výstavy.

Mezi nejdůležitější akce patřily výstavy špičkového čínského zdravotnického vybavení a farmaceutickýchproduktů CMEF, PHARMCHINA a API China, které představily nejmodernější technologie, jako například virtuální a rozšířenou realitu, nositelnou elektroniku a umělou inteligenci v rámci nové výstavy Inteligentní zdraví (Intelligent Health), zatímco tradiční medicína byla na výstavě rovněž vyzdvihována jako Číně vlastní řešení léčby a prevence, která je v souladu s moderní medicínou a vývojem léčiv.

Přední firmy s významným pokrytím byly zastoupeny giganty v oblasti zdravotnických přístrojů, jako například společnostmi GE, United Imaging, Siemens, Philips a Mindray, stejně jako hlavními farmaceutickými skupinami z Číny, jako například Sinopharm, Shanghai Pharma a CR Pharmaceuticals. Většina firem, která neustále přichází s inovacemi v oblasti zdravotnictví, si vybrala akci jako platformu, kde mohla představit své nové produkty, ať už v globálním nebo asijsko-pacifickém měřítku. V průběhu čtyřdenní výstavy bylo představeno více než 600 nových produktů.

Summit The Health Industry Summit organizovala společnost Reed Sinopharm, společný podnik světové jedničky v oblasti organizace akcí Reed Exhibitions a čínského státního zdravotnicko-farmaceutického gigantu firmy Sinopharm, která zaujímá 199. příčkuna žebříčku Fortune 500. Další ročník akce se uskuteční v květnu 2019 v Šanghaji.

Zdrojovou zprávu si můžete prohlédnout na stránkách businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20180416005638/en/

Kontakty

Reed Sinopharm Exhibitions

James Wang

Tel : +86 01084556581

Email : james.wang@reedexpo.com.cn

Zdroj: Reed Sinopharm Exhibitions

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

(BW)

Chci zadat tiskovou zprávu

Chci dostávat tiskové zprávy

Vaše tiskové zprávy rozšíříme spolu se zpravodajstvím ČTK uživatelům agenturního servisu jako jsou média, ekonomická sféra, státní správa a veřejnost. Texty zůstávají uloženy v Infobance ČTK, jsou součástí mobilní aplikace ČTK a obdrží je také tisíce odběratelů našeho e-mail servisu. Veřejnosti je zpřístupníme na více než 15 zpravodajských portálech.

Doporučujeme

Protext služby