Spolehlivé odesílání SMS z webu do všech sítí i po 3. únoru
28.01.2003, 12:26
PRAHA 28. ledna (PROTEXT) - DCCI představuje službu Mobilem,která umožňuje spolehlivé zasílání SMS do všech sítí, včetně T-mobile přes www stránky jako dosud byli uživatelé zvyklí.
Odesílání přes Mobilem je placená služba, ale na druhoustranu nabízí služba podstatně vyšší spolehlivost než přineplaceném odesílání a uživatelé budou moci využít i celé řadydalších rozšířených služeb, jako je hromadné odesílání na vícečísel najednou, možnost zasílání oblíbených log a obrázků namobil a to za cenu až o 50% nižší než nabízí mobilní operátoři acelá řada dalších služeb bude následovat.
"Skutečnost, že využíváme placený kanál pro odesílání námumožňuje se plně soustředit na služby pro uživatele a nabízet itakové, které dosud nebyly možné." říká David Čížek, jednatelspolečnosti DCCI, která Mobilem provozuje.
Mobilem nabízí partnerský systém, který umožňuje, abystávající portály, resp. web servery, které nabízely rozhraní kbranám operátorů, mohly nabídnout velmi jednoduše i rozhraní proslužby Mobilem a tak zachovat možnost komunikace pro jejichuživatele. Stejně i firmy, které nabízejí programy pro odesíláníSMS z počítače přes volné brány, mohou využít bránu Mobilem, cožjiž nyní nabízí například jeden z nejoblíbenějších programů proposílání SMS z počítače - program GateKeeper. Mobilem propartnery nabízí kompletní systém pro účtování uživatelů a proodesílání SMS a neklade tedy na ně žádné technické aniadministrativní nároky.
Adresa služby je http://sms.mobilem.cz
o DCCI s.r.o.
DCCI se orientuje od počátku roku 2001 na mobilní komunikaci.Poskytuje připravené sady mobilních aplikací pro korporátníklienty, které umožňují velmi jednoduše, rychle a za rozumnoucenu zahrnout mobilní SMS komunikaci do svého komunikačního mixu.
Kontakt:
DCCI s.r.o. / Mobilem
David Čížek, jednatel
tel./sms: +420 603480375
elektronická vizitka:
http://ulozitkontakt.dcci.cz/ukaz.xp?DCCI
Upozorňujeme odběratele, že materiály označené značkouPROTEXT nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze jepublikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele,který je ve zprávě označen a který za něj nese plnou odpovědnost.
PROTEXT