Skladuj.cz - nabídka volných skladových kapacit

16.01.2006, 08:56

PRAHA 16. ledna (PROTEXT) - 5.1.2006 spustila firma Logios.r.o. nový internetový projekt Skladuj.cz(http://www.skladuj.cz).

Realizací projektu Skladuj.cz se snažíme reagovat nasoučasnou situaci na trhu logistických kapacit. Dlouhodobě sesetkáváme s názorem, že chybí dostupný informační zdroj, nakterém by se potkávaly nabídky volných skladů a poptávky poskladování. Vyhledávání inzerátů na serverech jednotlivýchrealitních firem není rychlou, přehlednou a efektivní cestou krychlému nalezení vhodných skladových kapacit.

Za projektem Skladuj.cz stojí realizační tým firmy Logios.r.o., složený z odborníků na problematiku skladování,manipulační techniku, lokalizaci skladů, technologické vybavenískladů a dalších činností potřebných pro efektivní logistiku.Skladuj.cz bude mimo jiné přinášet i aktuální informace o dění načeském trhu skladových kapacit. Plánované je i detailní mapovánípoptávky a nabídky v České republice.

Pro koho je Skladuj.cz určen?

- Majitelé skladů

- Firmy hledající volné skladové kapacity a nové formyskladování

- Developerské firmy

- Zájemce o problematiku skladování

- Realitní kanceláře

Do 31.3.2006 jsou veškeré služby zdarma.

Kontakt:

Ing. Tomáš Formánek

vedoucí projektu Skladuj.cz

email: formanek@logio.cz

www: http://www.logio.cz

mobil: +420 777 576 562

tel: +420 266 710 688

fax: +420 266 728 231

Upozorňujeme odběratele, že materiály označené značkouPROTEXT nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK, a nelze jepublikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele,který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.

PROTEXT

Chci zadat tiskovou zprávu

Chci dostávat tiskové zprávy

Vaše tiskové zprávy rozšíříme spolu se zpravodajstvím ČTK uživatelům agenturního servisu jako jsou média, ekonomická sféra, státní správa a veřejnost. Texty zůstávají uloženy v Infobance ČTK, jsou součástí mobilní aplikace ČTK a obdrží je také tisíce odběratelů našeho e-mail servisu. Veřejnosti je zpřístupníme na více než 15 zpravodajských portálech.

Doporučujeme

Protext služby