Red Herring pořádá konferenci o technologiích

28.04.1999, 09:35

SAN FRANCISCO 28. dubna (PROTEXT/ots) - Společnost RedHerring, přední poskytovatel informací o technologiích apořadatel významných odvětvových akcí na vrcholné úrovni, jehostitelem čtvrtého výročního setkání Venture Market Europe vednech 1. a 2. června 1999. Konference v Dorchesteru v Londýně sezúčastní více než 400 technologických manažerů včetně generálníchředitelů, podnikatelů v oblasti rizikového kapitálu a vedoucíchpracovníků v oblasti podnikatelského rozvoje. Zabývat se budounejnovějšími úkoly a problémy, kterým čelí technologickéspolečnosti v Evropě a Izraeli, včetně vznikajících kapitálovýchtrhů a strategií zakládání podniků.

"Evropské a izraelské technologické trhy se mění s překotnourychlostí a ekonomická reforma a konsolidace usnadňujíinvestování do nových společností a jejich rozvoj," řekl JohnMecklenburg, vedoucí oddělení pro pořádání akcí ve společnostiRed Herring Communications. "Identifikovali jsme nejdůležitějšíproblémy, které se na těchto trzích vyskytují, a zajistili jsmehvězdnou sestavu řečníků, kteří se těmito problémy budou zabývata diskutovat o nich."

Red Herring vybral více než 40 vedoucích pracovníků znejslibnějších technologických společností, kteří představí běhemdvoudenní akce své podnikatelské plány a strategie. Společnostipředstavují celou škálu technologických sektorů jako napříkladtelekomunikace, internet a bezdrátovou komunikaci.

Dejte na slovo odborníků

Roel Piper, předseda divize komerční elektroniky a výkonnýviceprezident pro firemní strategii společnosti PhilipsElectronics pronese úvodní slovo 1.června. Piper, který stráviltři roky jako prezident a generální ředitel UNIX SystemLaboratories společnosti AT&T a poté působil dva roky jakoprezident a CEO společnosti Tandem Computers, UB Networks aprezident a CEO společnosti Tandem Computers, má zkušenosti zvytváření technické odolnosti společnosti a z vyrovnávání se sezměnami v průmyslu.

Na akci vystoupí mimo jiné:

* Dr. Matthias Algier, Assistant Director, Apax Partners

* Nigel Grierson, ředitel (člen představenstva), CorporateBusiness Development, Intel

* Bjorn Gustavsson, prezident & CEO, iD2 Technologies

* Hermann Hauser, ředitel, Amadeus Capital Partners

* Yves Kraemer, Corporate Affairs Consultant, Cote d'Azur

Development

* Marc Lassus, CEO, Gemplus

* Jim Martin, ředitel Technology Investing, 3i plc

* Jonathan Medved, zakladatel a společník, Israel SeedPartners

* Christopher Spray, společník s ručením neomezeným, AtlasVenture

* William Stevens, generální ředitel, Europe Unlimited

* Falk Strascheg, Technologie Holding

* Graham Wrigley, společník, Schroder Ventures

Hlavní akce na Venture Market Europe:

Entrepreneur Workshop - Podnikatelská dílna: Venture MarketEurope bude zahájena novou akcií, Podnikatelskou dílnou, v neděli31.května v hotelu The Four Seasons v Londýně. Dílnu pořádáCalifornia Trade and Commerce Agency, která vyrábí CAL-IT.Podnikatelé se zde učí základy pro zakládání a rozvoj úspěšnýchtechnologických podniků na trzích v Evropě a Izraeli.

Panel Emerging Capital Markets - Vznikající kapitálové trhy:v současné době vznikající veřejné trhy v Evropě a Izraeli začalypodnikatelům a investorům dokazovat, že společnosti mohou přežíta prosperovat, aniž by nabízely své akcie na americké burzeNasdaq-Amex. Kromě toho vůbec poprvé nově založené společnosti aty, které se nedávno staly veřejnými v Evropě a Izraeli, užnemají potřebu orientovat se na zámořské analytiky a trhy, aby sizískaly globální pozornost. Jaký je panevropský a izraelskýpostoj k těmto rodícím se kapitálovým trhům a jak do tohotoobrazu zapadají mladé technologické společnosti?

Panel Leveraging Local Strengths - Umocnění místních silnýchstránek: je jen málo oblastí klíčových technologií, kde majíEvropa a Izrael náskok před USA, například oblast bezdrátovékomunikace, inteligentní karty a ERP. Jak mohou začínajícíspolečnosti umocnit tyto specifické lokální silné stránky arozšířit je do jiných segmentů informačních technologií (IT)?

Registrace

Chcete-li se přihlásit na akci Venture Market Europe anebochcete-li o ní další informace, zavolejte 415-438-5110 nebo 888-286-2167. email events@redherring.com anebo navštivte webovoustránku www.redherring.com/events.

S dotazy ohledně registrace zdarma pro novináře se obracejtena tyto osoby: Holly Fisher ze společnosti Alexander Ogilvy, 415-923-1660 nebo hfisher@redherring.com nebo Jessica Scadron, RedHerring, 415-486-2889 nebo jessica@redherring.com.

O společnosti Red Herring Communications, Inc.

Red Herring Communications, soukromá mediální společnost sesídlem v San Francisku, se zaměřuje na potřeby speciálníchinformací pro ty, kteří činí strategická podnikatelskározhodnutí. Red Herring, podnikatelský měsíčník pro technologiese zaměřuje na trendy v technologiích a na společnosti, kteréjsou hnacími motory trendů. Odvětvové konference na vrcholnéúrovni, které společnost Red Herring pořádá, jako například sérieakcí Venture Market a NDA, uvádějí tyto trendy v život apředstavují mladé společnosti, které za inovacemi stojí. RedHerring Online poskytuje podnikatelským profesionálům ainvestorům denní novinky o technologiích, analýzy a podrobnéprofily společností.

ots Original Text Service: Red Herring

Internet: http://www.newsaktuell.de

Kontakt: Holly Fisher, Alexander Ogilvy Public, RelationsWorldwide, (USA) 415-923-1660, nebo hfisher@alexanderogilvy.com,za Red Herring; nebo Jessica Scadron, Red Herring, (USA) 415-486-2889, nebo jessica@redherring.com

Upozorňujeme odběratele, že materiály označené značkouPROTEXT nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze jepublikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele,který je ve zprávě označen a který za něj nese plnou odpovědnost.

PROTEXT

Chci zadat tiskovou zprávu

Chci dostávat tiskové zprávy

Vaše tiskové zprávy rozšíříme spolu se zpravodajstvím ČTK uživatelům agenturního servisu jako jsou média, ekonomická sféra, státní správa a veřejnost. Texty zůstávají uloženy v Infobance ČTK, jsou součástí mobilní aplikace ČTK a obdrží je také tisíce odběratelů našeho e-mail servisu. Veřejnosti je zpřístupníme na více než 15 zpravodajských portálech.

Doporučujeme

Protext služby