Platba úvěrů Credit Money Europe nově i na terminálech Sazka!

foto

9.04.2013, 17:00

Praha 9. dubna (PROTEXT) - Na více než 8000 terminálech Sazka nyní mohou lidé nově uhradit i svou půjčku nebo spotřebitelský úvěr!

Dne 8. dubna uvedla česká úvěrová společnost Credit Money Europe s.r.o. na trh zcela zásadní rozšíření klientského komfortu v oblasti plateb zákaznických půjček a spotřebitelských úvěrů. Implementací platebního systému PayU jako součást platebního klientského systému Credit Money dochází oproti současnému standardu k rozšíření možností plateb spotřebitelských úvěrů a půjček Credit Money, a to ON-LINE PLATBAMI KARTOU A ZRYCHLENÝM BANKOVNÍM PŘÍKAZEM, ALE HLAVNĚ NA KTERÉMKOLIV Z VÍCE NEŽ 8000 PLATEBNÍCH TERMINÁLŮ SAZKA.

Společnost Credit Money Europe se tak stává jasným lídrem v oblasti inovací a komfortu zákazníků spotřebitelských úvěrů v segmentu tzv. rychlých úvěrů a mikropůjček.

Společnost nyní hrdě oznamuje, že k dnešnímu dni poskytuje svým klientům možnost plateb za služby Credit Money na minimálně 9916 platebních místech v ČR formou osobního kontaktu (terminálová síť Sazka, pobočky Poštovní spořitelny a.s. na úřadovnách České pošty, retailová síť bankovních poboček).

Kontakt:

kristina@credit-money.cz

Chci zadat tiskovou zprávu

Chci dostávat tiskové zprávy

Vaše tiskové zprávy rozšíříme spolu se zpravodajstvím ČTK uživatelům agenturního servisu jako jsou média, ekonomická sféra, státní správa a veřejnost. Texty zůstávají uloženy v Infobance ČTK, jsou součástí mobilní aplikace ČTK a obdrží je také tisíce odběratelů našeho e-mail servisu. Veřejnosti je zpřístupníme na více než 15 zpravodajských portálech.

Doporučujeme

Protext služby