Nový program financování bytů od CENTRAL GROUP
8.11.2004, 14:21
PRAHA 8. listopadu (PROTEXT) - Společnost CENTRAL GROUP nabízí nejširší možnosti financování bytů, domů a parcel na našem trhu. Při pořízení bytu nebo rodinného domu je možné volit ze čtyř způsobů platby. Tři typy úhrady jsou připraveny pro parcely.
K nejžádanějším možnostem financování bytů patří úvěrový
program 100.000 + SPLÁTKY, kdy klientovi stačí k pořízení nového
bytu v Praze jen 100 tisíc korun. Následně pak hradí měsíční
hypoteční splátky od zhruba pěti tisíc korun. "Zvýhodněné
hypotéky jsou již předem dojednány u jedné z předních hypotečních
bank s výhodnou pevnou úrokovou sazbou," doplňuje Miluše
Netolická, obchodní ředitelka CENTRAL GROUP.
Požaduje-li klient například hypoteční úvěr ve výši jednoho milionu korun, pohybuje se požadovaný minimální měsíční příjem ve výši zhruba 15.000 Kč, žádá-li jeden bezdětný klient. U bezdětného páru se součet požadovaných příjmů pohybuje ve výši zhruba 18.000 Kč. Žádá-li o úvěr rodina se dvěma dětmi, bude banka požadovat součet minimálních čistých příjmů obou partnerů kolem 22.500 Kč. "V základním pojetí se jedná o úvěr na 30 let s pevnou úrokovou sazbou 5,19 procenta, ročně fixovanou na tři roky," dodává Miluše Netolická.
Veškerou administrativu spojenou s vyhotovením a podáním žádosti o úvěr pro klienta zajišťují finanční konzultanti zdarma. Úvěr je vyřízen do sedmi dnů od předání dokladů o příjmech a výdajích klienta. V rámci tohoto programu klient nehradí ani poplatky za odhad obvyklé ceny nemovitosti pro účely smlouvy o úvěru. Tento odhad je pro každý byt v nabídce CENTRAL GROUP již předem připraven.
Příklad:
Od září jsou v nabídce CENTRAL GROUP dvě nové bytové lokality. Jedná se o lokalitu Mlynářka v Praze 5 - Košířích a lokalitu Nad Drahanským údolím v Praze 8 - Dolních Chabrech. Při akontaci 100.000 Kč mohou klienti měsíčně splácet při pořízení bytu 1+kk v případě Mlynářky 5175 Kč a v případě lokality Nad Drahanským údolím 7571 Kč.
Více informací naleznete na našich internetových stránkách http://www.central-group.cz a dále je obdržíte v novém sídle společnosti - Budova EMPIRIA přímo u stanice metra Pankrác.
Kontakt:
Miluše Netolická
obchodní ředitelka
CENTRAL GROUP a.s.
tel. 261 141 094
e-mail: netolicka@central-group.cz
ČTK ke zprávě vydává fotografii, která je k dispozici v databázi ČTK Protext - foto a na internetu na adrese http://www.protext.cz.
Upozorňujeme odběratele, že materiály označené značkou PROTEXT nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.
PROTEXT