Novinky projektu MediPool

15.03.2006, 18:46

Praha 15. března (PROTEXT) - Projekt MediPool, zaměřený výhradně na členyvybraných profesních komor - lékaře, lékárníky a stomatology, rozšířilmožnost využít běžně nedostupné nabídky partnerů projektu, která je uvedenana www.medipool.cz po registraci, i pro členy komory veterinárních lékařů.Již nyní je do projektu MediPool zapojeno přes 3000 členů. Registrace doprojektu je zdarma. Z nového designu stránek bude vycházet také projektProfiPool, který bude spuštěn v březnu a nabídne stejné výhody proadvokáty, notáře, daňové poradce a další svobodná povolání. Vydání čipovéplatební karty s partnerskou bankou umožní získání výhod i v kamennémobchodě partnerů projektu. Přírůstky do portfolia nově nabízených titulůjsou časopisy Travel Digest a Digitální byt. Technické řešení projektu jepatentově chráněno.

Kontakt:

Simona Hoffmannová

projekt MediPool

MED-MEDIA, spol. s r.o.

Mezibranská 21

110 00 Praha 1

Czech Republic

Tel.: +420 / 222 211 331

Fax: +420 / 222 718 386

Mobil: +420 / 724 187 309

E-mail: hoffmannova@medipool.cz

www.medipool.cz

Upozorňujeme odběratele, že materiály označené značkou PROTEXT nejsousoučástí zpravodajského servisu ČTK, a nelze je publikovat pod jejíznačkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen akterý za ně nese plnou odpovědnost.

PROTEXT

Chci zadat tiskovou zprávu

Chci dostávat tiskové zprávy

Vaše tiskové zprávy rozšíříme spolu se zpravodajstvím ČTK uživatelům agenturního servisu jako jsou média, ekonomická sféra, státní správa a veřejnost. Texty zůstávají uloženy v Infobance ČTK, jsou součástí mobilní aplikace ČTK a obdrží je také tisíce odběratelů našeho e-mail servisu. Veřejnosti je zpřístupníme na více než 15 zpravodajských portálech.

Doporučujeme

Protext služby