Nové vývojové centrum iPlato v Pardubicích
26.11.2004, 17:19
PRAHA 26. listopadu (PROTEXT) - iPLATO - společnostzabývající se vývojem aplikací a specializující se na mobilní abezdrátová řešení pro firmy - otvírá v Pardubicích nové centrumpro výzkum a vývoj v rámci investičního programu na zdvojnásobenísvých technologických vývojových kapacit, podporu svéhocelosvětového působení a rozšíření možností mobilníchtechnologií.
iPLATO se specializuje na vývoj a poskytování mobilních abezdrátových řešení v oblastech médií, telekomunikací,farmaceutiky a zdravotnictví a má obchodní pobočky v Londýně,Praze a San Franciscu.
Společnost nyní přemístila své zdroje pro výzkum a vývojtechnologií do Pardubic, aby mohla poskytnout prostory většímumnožství pracovníků a zabezpečit pokrytí vzrůstající poptávky posvých službách.
Tobias Alpsten, výkonný ředitel společnosti iPLATO, dodává:"Pardubice jsou ideálním místem pro naše Solutions DeliveryCentre a přestěhování nám pomůže udržovat naši konkurenční výhoduna trzích a v oblastech, na které se specializujeme. ČeskáRepublika se prokazatelně stala nejpokročilejším centrem IT vestřední a východní Evropě."
Kontakt:
Ing. Stanislav Špelda
obchodní ředitel
e-mail: standa.spelda@iplato.net
tel.: 602 180 379
Upozorňujeme odběratele, že materiály označené značkouPROTEXT nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze jepublikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele,který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.
PROTEXT