Letošní balónová setkání
24.05.2002, 15:10
PRAHA 24. května (PROTEXT) - V letošním roce se pod záštitouČeského balónového svazu (ČBS) bude konat celkem šest sportovnícha společenských podniků. Široká veřejnost je co nejsrdečnějizvána ke zhlédnutí balónových setkání, kde bude bezpochybypohlcena atmosférou, jejíž podobnost lze najít v obrázcích KamilaLhotáka. Programy i termíny všech podniků ČBS jsou voleny tak,aby se mohly stát cílem a náplní víkendových výletů.Datum / Název / Místo / Kategorie / Organizátor------------------------------------------------------------16.-19.5.02 / 8. ročník Balómánie / Praha / společenská / "JanSmrčka" - balony@login.cz5.-9.6.02 / Balóny nad Brnem / Brno / společenská / "PetraVedrová" - aviatik@balloon.cz, tom.stejskal@balloon.cz20.-23.6.02 / Balónová liga I. kolo / Bělá pod Bezdězem /sportovní / "Nigrin Miroslav, Ing."
|14.-18.8.02 / Královehradecké balónové nebe / Hradec Králové /Mistrovství České republiky / "Capoušek Josef" -capa.balon@volny.cz, "Capoušková Ivana" - ivana.capouskova@oku-kll.cz30.8.-1.9.02 / Balónová fiesta ČSA / Sušice / společenská / JanKřížek +420-2-3530 4236, +420-2-2011 2246
Všichni pořadatelé jsou připraveni přímo odpovědět na všechnyotázky, případně poskytnout detailnější informace o podnicích,které sami organizují. Proto neváhejte, pište, telefonujte,mailujte jim anebo se prostě podívejte nahttp://www.balloon.cz/cbs.
Český balónový svaz je volným a nezávislým sdruženímfyzických a právnických osob z České republiky i ze zahraničí.Jejich zájmem je létání letadly lehčími vzduchu (balóny avzducholodě, dále jen LLV), to je pilotů, techniků, rozhodčích,výrobců techniky a dalších osob. Posláním ČBS je být v ČRpředstavitelem sportovního létání LLV což znamená, že podporujeorganizaci soutěží a fiest pořádaných v ČR, sestavuje sportovníreprezentaci ČR v létání LLV a popularizuje létání LLV uveřejnosti.
Kontakt:
Lubor Slonek
mediální průzkumník ČBS
tel.: 0605-473 681, fax: 05-4852 1321,
e-mail:lubor.slonek@power.alstom.com, czech@balloon.cz
Upozorňujeme odběratele, že materiály označené značkouPROTEXT nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze jepublikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele,který je ve zprávě označen a který za něj nese plnou odpovědnost.
PROTEXT
