KOREKTURA.CZ je imprimis
27.02.2008, 11:17
Praha 27. února (PROTEXT) - Původní službu VIRTUÁLNÍ TEXTOVÝ KOREKTOR,kterou na internetové adrese http://www.korektura.cz poskytovala firma Plow& Piston, společnost s ručením omezeným, naleznou nyní uživatelé podznačkou imprimis na adrese http://www.imprimis.eu. Ta zastřeší všechnydosavadní i nové aktivity firmy.
Korektorské služby nabízí firma už od roku 2000. V průběhu minulých let knim přibyly další aktivity, jako například překlady do češtiny sprofesionálním redigováním, překlady do slovenštiny, korektury veslovenštině, psaní reklamních textů, dodávání článků pro tištěné ainternetové projekty a poskytování profesionálních redakčních služeb.Nabídku všech těchto činností je možné nalézt v jednotné grafické úpravě nadomovské stránce s adresou http://www.imprimis.eu. Některé z jednotlivýchproduktů si přesto ponechají vlastní internetové domény, takže korektorskéslužby mohou klienti nadále hledat na http://www.korektura.cz, překladynabízí stránka http://www.dobrepreklady.cz apod.
Zcela novými produkty, které získávají v nabídce společnosti vlastníprostor, jsou textové audity (http://www.textoveaudity.cz) a tvorbatextových manuálů (http://www.textovemanualy.cz), určené zejména pro velkéfirmy, které cítí potřebu provést důkladnější analýzu práce s jazykem nebodefinovat pro ni vlastní pravidla.
Významnými klienty jazykových a redakčních služeb firmy Plow & Piston jsoudivize Sreality společnosti Seznam.cz, tiskárna K.P.R. tisk, poskytovatelon-line marketingových řešení Pears Health Cyber a velké množstvíreklamních agentur, mimo jiné Klan, DDB, Dimar, Lemonade aj., z tištěnýchčasopisů například Pěkné bydlení a Vše pro dům, byt, zahradu, hobby.
Kontakt
Michal Chleboun
tel.: 737 48 38 48
e-mail: mch@imprimis.cz
Upozorňujeme odběratele, že materiály označené značkou PROTEXT nejsousoučástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou.Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za něnese plnou odpovědnost.
PROTEXT