Jobpilot CZ rozšiřuje své aktivity

12.04.2001, 13:25

PRAHA 12. dubna (PROTEXT) - Společnost jobpilot CZ,provozovatel evropského online trhu pracovních příležitostí nahttp://www.jobpilot.cz, představuje své nové obchodní,společenské a sportovní aktivity.

Portál pro práci a kariéru jobpilot.cz se počátkem tohotoroku stal díky počtu přístupů, zhlédnutých stránek a širokénabídce služeb jedničkou na českém trhu v oblasti onlinerecruitmentu.

Jobpilot vyvinul a v těchto dnech představuje na českém trhunový ASP systém jobpilot workflow určený zákazníkům, kteří majízájem o podporu a zjednodušení administrativy spojené s pracípersonálního oddělení své společnosti nebo personální agentury.Personalisté mohou díky jobpilot workflow rychle a efektivněstanovovat požadavky na hledané pracovníky, hodnotit je, plánovats nimi pohovory a nakonec pohodlně a přitom pečlivě vybrat tohonejlepšího z nich. Velmi jednoduchá a intuitivní je i výrobainzerátu s nabídkou volného místa. Jobpilot workflow je komplexníonline řešení, které ocení každý, kdo chce využívat výhodinternetu. Dle nezávislých studií je jobpilot první společnostísvého druhu v Evropě, která vlastním ASP řeší v jednom modulusprávu inzerce volných míst a správu uchazečů o zaměstnání.

V rámci rozšiřování svých služeb přichází jobpilot se službouEXTRALIGA určené IT a TELCO specialistům. EXTRALIGA nabízínejzajímavější a nejlepší nabídky pracovních pozic z oblastiinformačních technologií a telekomunikací. Ocení ji jednak ti,kdo chtějí rychle a zároveň obezřetně nalézt kvalitní zaměstnánív této oblasti, jednak inzerující firmy hledající kvalitníodborníky.

Aktivní a neotřelá účast jobpilot na veletrzích pracovníchpříležitostí se stala již tradicí. Pestrou nabídkou služeb asloganem "Proč hledat jinde, když je tu jobpilot?" i kampaní "Užmáš svou píchačku?" zaujal jobpilot účastníky veletrhů CareerDays 2001 (Praha, 21. března - 22. března 2001), Veletrhupracovních příležitostí (Praha, 28. března 2001) a Veletrhustudentských pracovních příležitostí (Ostrava, 11. dubna 2001). Vsouvislosti s těmito aktivitami jobpilot i nadále úzcespolupracuje s mezinárodními organizacemi AIESEC a IAESTE.

Jobpilot se jako moderní a dynamická firma rozhodl v rámcinové sekce věnované aktivnímu využití volného času a propagacepohybu podporovat squash - sport, který se stejně jako jobpilot vČR úspěšně rozvíjí. Barvy jobpilot od letošního roku hájí MartinDzúr, trojnásobný akademický mistr ČR, aktuálně třetí hráččeského squashového žebříčku a pravidelný účastník turnajůProfesionální asociace squashe PSA. Neobvyklé partnerství směřujetaké k podpoře sportovních akcí pro zákazníky a uživatelejobpilotu, a to zejména podobou exhibic a organizovaných turnajůve squashi.

Jednou z oblíbených služeb jobpilot je Jobžurnál, k jehožstávajícím, pravidelně aktualizovaným rubrikám přibyly tři nové:Soft skills (rozvoji osobních dispozic), Lidé (rozhovory sezajímavými lidmi z různých oborů) a Práce a psýché (boj sestresem nejen na pracovišti).

Dobrý nápad, jeho realizace, obchodní úspěch a následnéocenění v podobě STŘÍBRNÉHO LOUSKÁČKA. Tak nějak by se dalshrnout úspěch jobpilot v soutěži o nejkreativnější českoureklamu roku 2000 v kategorii netradičních médií. Porotu zaujalavtipná reklama nalepovaná na barely s pitnou vodou. Autořivycházeli z logického předpokladu, že každý žíznivý pracovník máběhem několika vteřin, kdy si natáčí kelímek osvěžující vody, časpřečíst si zajímavé slogany firmy jobpilot, jako například"Cítíte se v práci nenaplněni?" nebo "Tečou Vám v práci nervy?".

Jobpilot CZ (http://www.jobpilot.cz) je dceřinou pobočkouspolečnosti jobpilot AG, která je provozovatelem serveru jobpilot- evropského online trhu pracovních příležitostí bez hranic.Celosvětově nabízí http://www.jobpilot.com více než 142.000nabídek volných míst ve více než 65.000 inzerátech. Jobpilot jeonline od roku 1995 a dnes je zastoupen v 19 zemích světa.Spektrum služeb jobpilotu pro uchazeče zahrnuje kromězveřejňování životopisů a vytváření vyhledávacích profilů takéJobžurnál (informace na téma zaměstnání a kariéra), WAP atd.Firmy mohou na jobpilotu zveřejnit inzeráty s nabídkou volnýchmíst, případně aktivně prohledávat databázi životopisů. Měsíčnězaznamenává jobpilot více než 35 miliónů shlédnutí stránek (údajz 02/2001). Všechny služby jobpilotu jsou pro uchazeče bezplatné.Hlavní sídlo společnosti je v Bad Homburgu, dceřiné společnosti vEvropě jsou kromě České republiky ve Švýcarsku, Rakousku,Francii, Švédsku, Polsku, Španělsku, Itálii, Velké Británii,Norsku, Nizozemí, Belgii, Maďarsku a Dánsku.

Kontakt:

Ladislav Hadáček

Country Manager

E-mail: hadacek@jobpilot.cz

Tel.: 02/57314971

Fax: 02/57314970

Malátova 18, 150 00 Praha 5

Upozorňujeme odběratele, že materiály označené značkouPROTEXT nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze jepublikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele,který je ve zprávě označen a který za něj nese plnou odpovědnost.

PROTEXT

Chci zadat tiskovou zprávu

Chci dostávat tiskové zprávy

Vaše tiskové zprávy rozšíříme spolu se zpravodajstvím ČTK uživatelům agenturního servisu jako jsou média, ekonomická sféra, státní správa a veřejnost. Texty zůstávají uloženy v Infobance ČTK, jsou součástí mobilní aplikace ČTK a obdrží je také tisíce odběratelů našeho e-mail servisu. Veřejnosti je zpřístupníme na více než 15 zpravodajských portálech.

Doporučujeme

Šéfredaktor Fotobanky ČTK Petr Mlch byl hostem rádia Wave. V pořadu Přes čáru debatoval s Milanem Jarošem z Respektu o stavu české fotožurnalistiky. Dotkli se i krize kolem soutěže Czech Press Photo nebo pracovních podmínek českých fotografů a fotografek.

Pusťte si záznam od 17:00.

https://program.rozhlas.cz/zaznamy#/radiowave/5/2019-10-07

Šéfredaktor Fotobanky byl hostem rádia Wave

Protext služby