FDR Limited má smlouvu s internetovou bankou Egg
7.10.1999, 19:31
BASILDON 7. října(PROTEXT/ots) - FDR Limited (FDRL), britskádceřiná společnost a pobočka společnosti First Data Corp., (NYSE:FDC) oznámila podpis dlouhodobé smlouvy s Egg, první britskouinternetovou bankou. FDRL bude dodávat několik nových ainovativních internetových produktů na bázi karet a začne s novoukreditní kartou Egg, vydanou v neděli 19. září, která jespeciálně určená pro věk internetu.
Roger Van Scoy, ředitel FDRL, uvedl: "Vzhledem k rostoucídůležitosti internetu a zpracování transakcí online spolu seslužbami zákazníkům na bázi internetu chápeme svou odpovědnost zato, že pomáháme našim klientům, a zejména našemu nejnovějšímuklientu, Egg, uspět při rozrůstání jejich podnikání. Širokézkušenosti v elektronickém pohybu fondů nás staví do popředí tétorozšiřující se a vyvíjející se technologie."
Mark Nancarrow, ředitel Bancassurance u společnosti Egg,uvedl: "Jsme velmi šťastni, že spolupracujeme s FDR, kteroupovažujeme za předního zpracovatele kreditních karet v Británii.Protože jde o elektronický obchod, je pro nás velmi důležité,abychom spolupracovali s podobnými organizacemi zaměřenými navyužívání výhod technického rozvoje s cílem přinést výhodyzákazníkům."
Egg, divize společnosti Prudential-Banking Plc založená vříjnu 1998, nabízí zákazníkům celou škálu předních produktů,depozitní účty, hypotéky a osobní půjčky, to vše s vysocekonkurenceschopnými úrokovými sazbami.
Od svého založení si Egg získala 600.000 zákazníků a má vesvé správě kapitál ve výši 6,7 miliardy liber. Aby posílila svézaměření na společnost zabývající se e-commerce, Egg své vkladníúčty v dubnu 1999 převedla pouze na internet. V červenci 1999 Eggtaké zahájila v Británii vkladní účty "pouze na internetu", kterénabízejí klientům vyšší úrokové sazby. Egg nedávno vydala svouinternetovou kreditní kartu s úrokovou sazbou 9,9 procenta p.a.,která je na trhu nejvyšší a nabízí až dvě procenta nákupů online.Později tohoto roku je plánováno pět dalších iniciativ, k nimžpatří supermarket finančních zdrojů s obchodováním s akciemionline.
Další informace o společnosti Egg najdete na webové stráncespolečnosti na adrese www.egg.com .
FDR Limited, dcera společnosti First Data Corp., je v Evropěnejvětší nezávislý zpracovatel transakcí pro třetí strany, jehožslužby se zaměřují na zpracování transakcí na kartách a s tímspojené informační služby. FDRL s 2500 zaměstnanci slouží vícenež 40 klientům, k nimž patří velké banky, stavební společnosti adalší finanční instituce jak v Británii tak na evropskémkontinentu.
First Data Corp. se sídlem v Atlantě pomáhá pohybu světovýchpeněz. Jako přední společnost v oblasti elektronického obchodu aplatebních služeb First Data obsluhuje více než dva miliónyobchodních míst, 1400 míst vydávajících karty a milióny zákazníkůa lidem a podnikům usnadňuje a urychluje nákup zboží a služeb ačiní jej bezpečným. Další informace najdete na webové stráncespolečnosti na adrese www.firstdatacorp.com .
ots Original Text Service: First Data Corporation
Internet: http://www.newsaktuell.de
Kontakt: Janet Reynolds, FDR Limited, (44) 1 268 296308, neboj.reynolds@firstdatacorp.co.uk , nebo Pema Radher, Egg, (44) 171526 2600
Webová stránka: http://www.egg.com
Webová stránka: http://www.firstdatacorp.com
Upozorňujeme odběratele, že materiály označené značkouPROTEXT nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze jepublikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele,který je ve zprávě označen a který za něj nese plnou odpovědnost.
PROTEXT