COACH PROGRESS 2007
31.10.2007, 10:51
Praha 31. října (PROTEXT) - Evropská výstava autobusů a autobusové dopravyCOACH PROGRESS - bus & coach business se uskuteční v Praze na VýstavištiPVA Letňany ve dnech 1. - 2. listopadu 2007. Jedná se o třetí ročníkmezinárodní specializované výstavy, kde hlavními tématy jsou: INTEGROVANÉDOPRAVNÍ SYSTÉMY DNES A ZÍTRA - konference asociací ADSSF a ADSSS, METROBUS- ŠANCE PRO STŘEDNÍ EVROPU - seminář o vysokokapacitních autobusovýchsystémech (BRT) s mezinárodní účastí. Výstava se profiluje jakovýchodoevropský veletrh, kterého se zúčastní největší, převážně zahraničnívýrobci autobusů. Jedinečný projekt má poukázat na nutnost urychlené obnovyzastaralého vozového parku. Úkolem je představit v co největší mířemoderní, technicky vyspělé autobusy pro městskou, příměstskou a dálkovoudopravu s ekologicky čistým provozem.
Vstupné zdarma. Každý návštěvník má možnost se zúčastnit slosování otýdenní letecký zájezd pro 2 osoby do SAE spojený s návštěvou a posezením vhotelu Burj Al Arab.
Kontakt:
Jitka Zborovská - Europrodex.cz
GSM: 774 079 330
Internet: http://www.coachprogress.eu
Upozorňujeme odběratele, že materiály označené značkou PROTEXT nejsousoučástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou.Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za něnese plnou odpovědnost.
PROTEXT