Čínsko-evropské Art Bienále Praha 2017 zahájí zítra

foto

5.09.2017, 09:03

Praha 5. září (PROTEXT) - Výstaviště v pražských Holešovicích v plném proudu příprav rozsáhlé výstavy obrazů současného čínského a evropského umění

Poprvé se brány ČÍNSKO-EVROPSKÉHO ART BIENÁLE, PRAHA 2017 otevřou veřejnosti již zítra. Do hlavního města dorazilo téměř 600 uměleckých exponátů z 9 zemí. Průmyslový palác na Výstavišti Praha se nyní proměňuje v jednu velkou galerii umění.

Výstava potrvá pouze od středy 6. 9. do neděle 10. 9. 2017.

Jen tedy několik dnů bude možno zhlédnout stovky nevšedních obrazů, skulptur a artefaktů moderního a tradičního umění od 120 čínských i evropských výtvarníků.

Art Bienále své brány opět uzavře již tuto neděli v odpoledních hodinách, aby se připravilo na svou náročnou pouť do dalších galerií.

V obrazové příloze nabízíme malou ochutnávku. Více informací o výstavě najdete www.artbienale.cz

Kontakt:

Monika Adi Vodáková

ředitelka společnosti

INTERCHARM Production

GSM: +420 602 354 617

E-mail: monika@intercharm.cz

Web: www.artbienale.cz

Intercharm s.r.o.

Výstaviště Praha Holešovice

Chci zadat tiskovou zprávu

Chci dostávat tiskové zprávy

Vaše tiskové zprávy rozšíříme spolu se zpravodajstvím ČTK uživatelům agenturního servisu jako jsou média, ekonomická sféra, státní správa a veřejnost. Texty zůstávají uloženy v Infobance ČTK, jsou součástí mobilní aplikace ČTK a obdrží je také tisíce odběratelů našeho e-mail servisu. Veřejnosti je zpřístupníme na více než 15 zpravodajských portálech.

Doporučujeme

Protext služby