CFA(R) Level I Crash Course - přípravný kurz ke složení zkoušky Chartered Financial Analyst(R) Level I
12.04.2005, 09:09
PRAHA 12. dubna (PROTEXT) - Společnosti MONECO a BASISPOINTpořádají v Praze přípravný kurz jehož hlavním cílem je poskytnoutúčastníkům velmi intenzivní a praktickou přípravu ke složenízkoušky CFA Level I. CFA(R) LEVEL I CRASH COURSE proběhne vednech 3. - 5. 5. 2005 v pražském hotelu Mövenpick!
Hlavní témata semináře: Ethical and Professional Standards Economics Quantitative Analysis Financial Statement Analysis Asset Valuation Portfolio Management
Popis semináře:
Hlavním cílem kurzu je poskytnout jeho účastníkům velmiintenzivní přípravu na složení zkoušky CFA Level I, kterápředstavuje první stupeň k získání titulu Chartered FinancialAnalyst(R) (CFA). Během kurzu bude největší důraz kladen naanalýzu finančních výkazů (téma představuje 28% zkoušky v roce2005) a oceňování finančních aktiv (celkem 30 %). Diskutovánabudou také další témata jako etické a profesionální standardy,kvantitativní analytické metody, ekonomické otázky a problematikakorporátních financí. Kapitola oceňování aktiv bude zahrnovatobecnou část týkající se trhů s cennými papíry, problematikuobligačních a akciových investic, derivativní instrumenty a dalšíalternativní investice. Konečný program bude přesně odrážetstudijní osnovy stanovené pro rok 2005. Kurz je konstruován jakosérie specifických výukových tréningů, každý v rozsahu jedné aždvou hodin, po kterých následují praktická cvičení, simulovanézkoušky a interaktivní seance s otázkami a odpověďmi ohlednědaného subjektu. Zkouška CFA Level I je tvořena testem s otázkamia výběrem odpovědí z několika nabízených možností. Otázek jekolem 240 a na každou otázku má kandidát průměrně asi jednu a půlminuty. Hlavním cílem tohoto intenzivního kurzu tedy budedůkladně připravit účastníky na to, aby byli schopni dostatečněrychle přečíst a analyzovat otázku a promptně zvolit správnouodpověď. Na závěr kurzu dostanou účastníci CD-ROM s interaktivnímvýukovým programem Quizzer, který vedle otázek formulovaných jakou zkoušky obsahuje i profesionálně vypracované a komentovanéodpovědi pro velmi efektivní závěrečné opakování před vlastnízkouškou. Zkušenosti z minulosti potvrzují, že tento intenzívnípřípravný kurz na zkoušku CFA Level I podstatně zvyšuje šancekandidátů na úspěch. Účast na kurzu sama o sobě ovšem nestačí procelkovou přípravu. Očekáváme, že si všichni účastníci kurzupečlivě prostudují materiály z osnov CFA ještě před jehozahájením!
Chartered Financial Analyst(R) a CFA(R) jsou registrovanýmiochrannými známkami organizace CFA Institute.
Podrobný program semináře zašleme na vyžádání elektronickoupoštou. Stačí poslat prázdný e-mail na adresu: cfa_level1@cfa.cz
Uzávěrka přihlášek je 18.4.2005
Kontakt:
MONECO, spol. s r.o., Gorkého 1, 602 00 BRNO
tel.: +420 541 241 551, fax: +420 541 219 735
E-mail: cfa@cfa.cz, http://www.cfa.cz
Upozorňujeme odběratele, že materiály označené značkouPROTEXT nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze jepublikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele,který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.
PROTEXT