American Standard zvolila do správní rady J.L.Cohona

8.10.1999, 08:27

PISCATAWAY (N.J.) 8. října (PROTEXT/ots) - Pan Emmanuel A.Kampouris, předseda a výkonný ředitel American Standard CompaniesInc. (NYSE: ASD), dnes oznámil, že Jared L. Cohon, prezidentCarnegie Mellon University v Pittsburghu, byl zvolen do správnírady společnosti.

Pan Cohon, 52, získal v roce 1969 titul Bakaláře věd vestavebním inženýrství na University of Pennsylvania a v letech1972 a 1973 tituly MS a PhD ve stavebním inženýrství naMassachusetts Institute of Technology.

Pan Cohon začal svou akademickou a správní kariéru na TheJohn Hopkins University v roce 1973, v roce 1981 se stal pomocnýmděkanem inženýrství a v roce 1983 mimořádným děkanem. V letech1986 až 1992 působil jako zástupce děkana pro výzkum. V roce 1992byl jmenován děkanem a profesorem analýz systémů životníhoprostředí ve Škole lesnictví a environmentálních studií na YaleUniversity. V roce 1997 byl jmenován prezidentem Carnegie MellonUniversity a byl také jmenován profesorem stavebního aenvironmentálního inženýrství a profesorem inženýrství a veřejnépolitiky na stejné škole.

V letech 1997 a 1998 Cohon také působil jako právní asistentpro energetiku a životní prostředí ve štábu amerického senátoraMoynihanu z New Yorku. Prezident Clinton ho v roce 1997 jmenovalpředsedou Rady pro technický dozor nad jaderným odpadem.

Dále byl kromě jiného členem Rady pro hospodářskou soutěž,Americké společnosti stavebních inženýrů, Amerického sdružení provodní zdroje a Ústavu pro provozní výzkum a řízení věd. Byl takéředitelem Mellon Bank Corporation.

American Standard je světovým diverzifikovaným výrobcemklimatizačního zařízení, instalatérských materiálů,automobilových výrobků a lékařských diagnostických systémů sezákladním jměním 6,7 miliardy USD. Společnost provozuje 116výrobních závodů ve 33 zemích a zaměstnává přibližně 57.000 lidína celém světě.

Nejnovější tiskové zprávy a firemní informace lze slyšet na1-888-ASD-NEWS. Další informace o American Standard jsou dostupnéna webové stránce společnosti na http://www.americanstandard.comots Original Text Service: American Standard Companies Inc.Internet: http://www.newsaktuell.deKontakt: Analysts: Ray Pipes, (USA) 732-980-6095, nebo Media:Jeff Agnew, (USA) 202-463 8713, oba z American StandardCompaniesWebová stránka: http://www.americanstandard.com

Upozorňujeme odběratele, že materiály označené značkouPROTEXT nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze jepublikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele,který je ve zprávě označen a který za něj nese plnou odpovědnost.

PROTEXT

Chci zadat tiskovou zprávu

Chci dostávat tiskové zprávy

Vaše tiskové zprávy rozšíříme spolu se zpravodajstvím ČTK uživatelům agenturního servisu jako jsou média, ekonomická sféra, státní správa a veřejnost. Texty zůstávají uloženy v Infobance ČTK, jsou součástí mobilní aplikace ČTK a obdrží je také tisíce odběratelů našeho e-mail servisu. Veřejnosti je zpřístupníme na více než 15 zpravodajských portálech.

Doporučujeme

Protext služby