DEVELOP - účast na Invexu

11.10.2001, 16:36

PRAHA 11. října (PROTEXT) - Jak je již dlouholetou tradicí, i letos se DEVELOP účastní prestižního veletrhu Invex. Tentokrát bude celá prezentace zaměřena především na barevné kopírovací stroje a v tomto duchu bude i celá koncepce stánku. Zákazníci a partneři firmy, kteří jsou zvyklí na vysokou úroveň prezentace výrobků DEVELOP (vždyť v minulých letech se stánek DEVELOP stal dvakrát vítězem soutěže o "Nejlepší stánek") nebudou ani tento rok zklamáni. Připravena je spousta novinek a už samotný vzhled stánku bude asi pro mnohé z návštěvníků překvapením. Zatím můžeme prozradit jen tolik, že pokud navštívíte pavilón A2, tak stánek DEVELOP v žádném případě nepřehlédnete a při prezentacích nových strojů nebude rozhodně o zábavu nouze. A pokud máte děti, klidně je vezměte s sebou. Připravte se ale, že je domů jen tak lehce nedostanete. Kontakt: Minolta spol. s.r.o., divize DEVELOP, Veveří 102, 659 10 Brno tel./fax: (05) 41558568 Upozorňujeme odběratele, že materiály označené značkou PROTEXT nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za něj nese plnou odpovědnost. PROTEXT

Chci zadat tiskovou zprávu

Chci dostávat tiskové zprávy

Vaše tiskové zprávy rozšíříme spolu se zpravodajstvím ČTK uživatelům agenturního servisu jako jsou média, ekonomická sféra, státní správa a veřejnost. Texty zůstávají uloženy v Infobance ČTK, jsou součástí mobilní aplikace ČTK a obdrží je také tisíce odběratelů našeho e-mail servisu. Veřejnosti je zpřístupníme na více než 15 zpravodajských portálech.

Doporučujeme
ze 169. zasedání konaného dne 22. 3. 2022


Rada ČTK schválila návrh radní Angeliky Bazalové, aby diskuze o vypracování analýzy zpravodajství ČTK ke covidu-19 byla odložena na příští zasedání.

Hlasování: 5 – 0 - 1
(jeden hlas per rollam)

PhDr. Jaroslava Wenigerová
místopředsedkyně Rady ČTK

V Praze dne 22. 3. 2022

Usnesení Rady ČTK č. 6/2022

Protext služby