Prohlášení poslance Andreje Gregy (ČSSD), kandidáta do krajského zastupitelstva Libereckého kraje z 8. listopadu 2000:
8.11.2000, 13:30
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání
Česká tisková kancelář PR servis České tiskové kanceláře
8.11.2000, 13:30
Vaše tiskové zprávy rozšíříme spolu se zpravodajstvím ČTK uživatelům agenturního servisu jako jsou média, ekonomická sféra, státní správa a veřejnost. Texty zůstávají uloženy v Infobance ČTK, jsou součástí mobilní aplikace ČTK a obdrží je také tisíce odběratelů našeho e-mail servisu. Veřejnosti je zpřístupníme na více než 15 zpravodajských portálech.
Zpravodajství budou naši redaktoři přinášet i z dění na fotbalovém mistrovství Evropy. Jedním z redaktorů, který do Francie vyrazil je Petr Havlík.
Petr bude pokrývat kompletní dění kolem českého týmu a navštíví tři zápasy českého celku v základní skupině. Snad přibudou i další v případě postupu do vyřazovací fáze. Rozhovor s Petrem Havlíkem si můžete přečíst zde: Rozhovor s Petrem Havlíkem
Dění kolem českého týmu sleduje ve Francii Petr Havlík