Luxor otevírá Pokémon store v Praze

V Paláci knih Luxor na Václavském náměstí v Praze vrcholí nejen přípravy na začátek školního roku, ale také na otevření jediného oficiálního Pokémon Store v České republice.

Slavnostní „stříhání pásky" proběhne v neděli 10. září 2023. „Pestrý program startuje už v 10 hodin a návštěvníky čekají sběratelské dárky i autogramiáda mistra světa v Pokémon TCG, Ondřeje Škubala,“ láká zákazníky na netradiční neděli v knihkupectví Klára Unzeitigová, senior marketing manager Luxoru.

Pokémon Store bude v Luxoru fungovat jako tzv. shop in shop, tedy doslova obchod v obchodě. Jedná se o první oficiálně licencovaný projekt tohoto typu ve spolupráci s The Pokémon Company u nás. Zákazník zde nalezne nejbohatší nabídku sběratelských karet Pokémon TCG, jaká je k vidění v rámci kamenných prodejen v ČR. Sběratelé a hráči zde najdou vše od základních booster balíčků až po limitované či exkluzivní boxy.

Klíčová slova ČR-zábava-trh-hobby-literatura-služby-firmy-Neoluxor

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Služby, cestovní ruch
Obchod, marketing
Média, společnost a životní styl
Kultura

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.