Athena Cosmetics, Inc., mateřská společnost firmy RevitaLash® Cosmetics, zaznamenává další vítězství ve válce proti padělání

Online prodejce kosmetiky a parfumerie zastavuje veškerý prodej výrobků RevitaLash® Cosmetics po celém světě

Athena Cosmetics, Inc., mateřská společnost firmy RevitaLash® Cosmetics, s hrdostí oznamuje další triumf proti padělatelům. Poté, co byly objeveny nelegální napodobeniny prémiových výrobků firmy RevitaLash Cosmetics v internetovém obchodě Perfume’s Club (perfumesclub.com), podnikla společnost Athena Cosmetics proti tomuto prodejci rychle právní kroky a úspěšně odhalila zdrojového dodavatele padělaného zboží.

Po téměř rok trvajícím sporu souhlasila firma Perfume’s Club s okamžitým ukončením prodeje výrobků se značkou RevitaLash® Cosmetics v celém světě, a to jak s okamžitou platností, tak do budoucna. Zároveň s odstraněním veškerého obsahu týkajícího se RevitaLash® Cosmetics informovala firma Perfume’s Club o tom, že jejím zdrojem padělaného zboží je online velkoobchodní společnost Alito s.r.o. z České republiky.

"Je to vítězství nejen pro naši společnost, ale pro všechny značky, jejichž práva k duševnímu vlastnictví jsou při online obchodování porušována. Vysílá to jasnou zprávu, že je třeba, aby prodejci převzali odpovědnost za činnost svých externích dodavatelů a na svých webech více usilovali o prevenci padělání,“ řekla prezidentka společnosti Athena Cosmetics Lori Jacobus. "Jsme hrdí na to, že náš tým neúnavně bojoval za ochranu naší značky.“

Toto vítězství ve sporu s jednou z největších evropských online parfumerií dále upevňuje závazek RevitaLash Cosmetics k ochraně značky. Když zdánlivě renomovaní online prodejci prodávají neregulované a potenciálně nebezpečné padělky, narušuje to důvěru spotřebitelů.

"Pro společnost Athena Cosmetics je bezpečnost prioritou číslo jedna,“ říká zakladatel a generální ředitel Athena Cosmetics Michael Brinkenhoff, M.D. "To je důvod, proč se zavazujeme zastavit prodej padělků a 'černý trh' s výrobky RevitaLash® Cosmetics ku prospěchu zákazníků – postaráme se o to, aby jakýkoli koupený výrobek prošel testy bezpečnosti a vyhovoval všem platným předpisům.“

Důrazně doporučujeme, aby zákazníci nakupovali na webu revitalash.com nebo od autorizovaného distributora, aby se vyhnuli potenciálně nebezpečným padělkům nebo výrobkům, s nimiž bylo manipulováno. Garantujeme vám, že když nakupujete od Athena Cosmetics, dostáváte jen výrobky špičkové kvality v jejich originálním stavu.

Více informací o tom, jak identifikovat padělané výrobky a webové stránky, které je nabízejí, najdete na webu https://www.revitalash.com/pages/counterfeit-product a seznam autorizovaných prodejců naší společnosti najdete na webu https://www.revitalash.com/pages/authorized-dealers.

O společnosti RevitaLash® Cosmetics

RevitaLash® Cosmetics je celosvětovým lídrem ve vývoji vysoce kvalitních výrobků pro zkrášlování řas, obočí a vlasů. Byla založena v roce 2006, její sortiment zahrnuje oceněné výrobky RevitaLash® Advanced Eyelash Conditioner a RevitaBrow® Advanced Eyebrow Conditioner a je k dispozici v ordinacích lékařů, lázních, salónech, online a u specializovaných prodejců ve více než 70 zemích. Se svou řadou Eternally Pink® je společnost RevitaLash® Cosmetics podporovatelem neziskových iniciativ v boji proti rakovině prsu. Část výtěžku z prodeje věnuje na výzkum a vzdělávací iniciativy a pomáhá komunitě bojující proti rakovině prsu celoročně, nejen v říjnu. Další informace najdete na webu www.revitalash.com. [RevitaLash® Advanced a RevitaLash® Advanced Sensitive nejsou v Kalifornii k dispozici]

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

Zdrojovou verzi najdete na businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20230301005085/cs/

Kontakt

revitalash@behrmanpr.com

Zdroj: RevitaLash Cosmetics

Klíčová slova USA-kosmetika-kriminalita-RevitaLash® Cosmetics

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Chemický a farmaceutický průmysl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.