Klasické pohádky v novém podání–Pejsek a kočička ožijí v Readmio

V aplikaci Readmio, která pomáhá s výchovou a vzděláváním dětí prostřednictvím pohádek doplněných o zvuky, rodiče ode dneška najdou i příběhy známých autorů. První publikovaný je Josef Čapek a jeho Pejsek a kočička. Tato podařená dvojice zažívající mnoho společných dobrodružství, patří už od svého vzniku mezi nejoblíbenější dětské pohádky.

"Příběhy o Pejskovi a kočičce jsou vtipné a zároveň laskavé. Vycházejí z běžného života a situací, které mohou děti zažívat – podobně přistupujeme k tvorbě našich vlastních příběhů. Vždy máme na paměti nejen zábavnou, ale i edukativní či výchovnou funkci pohádek," říká Dominika Sakmárová, spisovatelka a manažerka obsahu aplikace.

Pohádky patří do zlatého fondu české literatury. Věříme, že se Pejsek a kočička v našem podání stanou stejně oblíbenými a děti i rodiče se při nich pobaví.

Readmio si stáhlo už tři sta tisíc lidí, kteří dohromady přečetli 2,7 milionu pohádek. Aplikaci dnes využívají tisíce předplatitelů u nás i v zahraničí.

Kontakt:

nina@readmio.com

Klíčová slova ČR-Slovensko-literatura-počítače-software-firmy-readmio

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
IT, telekomunikace
Kultura

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.