Nalézání řešení nejistoty v náboženství: Zahájení náboženského semináře

Uprostřed nárůstu nejistoty ohledně současnosti a budoucnosti lidstva vyvolané pandemií, dezinformacemi ohledně COVID-19, včetně nedůvěry v lékařské oblasti a nepochopení v náboženském světě, se zvětšují různé obavy v každodenním životě.

Ve Spojených státech kolují zvěsti, že vakcína COVID je „cejchem šelmy“. Tento apokalyptický biblický termín pochází z 13. kapitoly Zjevení a obvykle se vykládá jako připojení k Satanovi a následný odklon od Boha. Lidé bez ohledu na náboženské vyznání se navíc často setkávají s otázkou – znamená COVID-19 „konec světa“?

Ježíšova církev Shincheonji, svatyně stánku svědectví, oznámila, že bude od 18. října do 27. prosince pořádat týdenní semináře s názvem „Svědectví o proroctví a naplnění Zjevení, Boží nová smlouva“.

Na seminářích, které se vysílají živě na YouTube, budou na základě metody 5W1H (kdo, co, kdy, kde, proč, jak) vysvětlena zaznamenaná proroctví z každé kapitoly Zjevení. Několik přednášejících včetně předsedy Lee Man-hee přednesou lekce online.

Předtím se semináře Slova Shincheonji, který se konal v srpnu, zúčastnilo 1 700 pastorů a 28 000 lidí po celém světě. „Počet účastníků tentokrát odráží jejich zájem a snahu porozumět slovům Zjevení v souladu se slovy ostatních biblických knih,“ řekl pan Kim Shin-chang, generální ředitel oddělení mezinárodní misie církve Shincheonji.

Dny: Každé pondělí a čtvrtek (18. 10. 2021. do 27. 12. 2021)

Časy: 10:00, 14:00, 19:00, 21:00

(Můžete se podívat na seminář, když vyhledáte "Svědectví proroctví a naplnění Zjevení, Boží nová smlouva" na YouTube nebo skrze odkaz : https://www.youtube.com/channel/UCXgmAMjU5t_CoESKis16DCQ)

Kontakt:

czech@hwpl.kr

hwpl.kr

Klíčová slova ČR-víra-koronavirus-HWPL

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Zdravotnictví
Politika, veřejná správa a soudy

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.