Manévry v domě Arnolda Schwarzeneggera!

Včera bylo v rodném domě Arnolda Schwarzeneggera velice rušno. V rakouském Thalu, kde stojí původní dům, nyní muzeum, kde vyrůstal slavný hollywoodský herec, kulturista a guvernér, probíhal křest knihy Zpověď Bodyguarda. Knihu napsal Roman Anton, bývalý osobní strážce právě Arnolda, ale i Tiny Turner, Michaela Jacksona, nebo Karla Gotta i Lucie Bílé. O nich, ale i o dalších jeho chráněncích kniha vypráví.

Kmotrem Zpovědi Bodyguarda se stal ředitel Muzea Arnolda Schwarzeneggera a jeho spolužák pan Peter Urdl. Ten všechny přítomné hosty osobně provedl muzeem a zavzpomínal na Arnoldovo dětství. Roman Anton daroval prostřednictvím pana Urdla Arnoldu Schwarzeneggerovi vzácný meč, inspirovaný bájnou postavou čaroděje Merlina. Arnold se bohužel nemohl křtu osobně zúčastnit, ale četl rukopis knihy ještě před vydáním a líbil se mu natolik, že věnoval voucher na vstup zdarma do muzea každému, kdo si knihu koupí. Voucher je součástí každé knihy. Zpověď Bodyguarda je nyní k dostání ve všech knihkupectvích v Čechách i na Slovensku. Připravuje se také již její německá i anglická verze.

Kontakt:

info@tessland.cz

https://youtu.be/xAvQI1HgwKY

www.zpovedbodyguarda.eu

https://www.facebook.com/zpovedbodyguarda

ČTK ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese http://www.protext.cz.

Klíčová slova ČR-Rakousko-literatura-film-muzea-Schwarzenegger-cool party

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Kultura

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.