Vychází kniha Zpověď Bodyguarda

Právě v těchto dnech vychází zajímavá kniha Zpověď Bodyguarda. Roman Anton, bývalý osobní strážce sepsal své zážitky při ochraně takových hvězd, jakými jsou Arnold Schwarzenegger, Tina Turner, Michael Jackson, ale také Karel Gott nebo Lucie Bílá.

“Naprosto unikátní na této knize je, že její rukopis četl ještě před vydáním knihy sám Arnold Schwarzenegger, a natolik se mu zalíbil, že souhlasil s tím, aby každý, kdo si knihu koupí, získal vstup do Muzea Arnolda Schwarzeneggera v rakouském Thalu zcela zdarma,” říká autor knihy. “Je to zatím jediná kniha na světě, které se této pocty od pana Schwarzeneggera dostalo,” dodává Roman Anton. Kniha přináší mnoho zajímavostí ze života hvězd mimo záběry kamer i z profese osobního strážce. Zpověď Bodyguarda je k dostání ve většině knihkupectví v ČR i na Slovensku a na knižních e-shopech.

Kontakt:

www.zpovedbodyguarda.eu

https://www.facebook.com/zpovedbodyguarda

https://youtu.be/xAvQI1HgwKY

e-mail: info@tessland.cz

Klíčová slova ČR-literatura-Anton-firmy-cool party

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Kultura

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.