Platit plnou cenu? Neblázněte! Je tu SlevovyKupon.net!

Slevový agregátor SlevovyKupon.net, který funguje již od roku 2012 je nyní o mnoho větší. Naleznete v něm slevové kupony a akce z více než 5000 různých internetových obchodů. Server má za cíl šetřit Vaši peněženku a také Váš čas tím, že všechny slevové kódy, které byste museli jinak složitě hledat prostřednictvím vyhledávačů, koncentruje na jednom přehledném portálu s intuitivním vyhledáváním.

V databázi se nachází prakticky každý velký internetový obchod v České republice, většina těch malých a také celá řada těch zahraničních, které nabízejí dodání zboží až k Vám domů. Každý z těchto obchodů má u sebe akční nabídky a také slevové kódy. Právě slevové kódy jsou tím hlavním kanálem pro Vás, jak můžete při svých nákupech ušetřit. Kód jednoduše vložíte do objednávky v košíku a pokud je stále platný, okamžitě se odečte absolutní nebo procentní částky z nákupu nebo z jednotlivých položek. Výjimkou nejsou ani dárky k objednávce, doprava zdarma nebo možnost objednání katalogu.

Kontakt:

Adam Polák

e-mail: info@netiq.biz

Klíčová slova ČR-trh-internet-firmy-Netiq

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
IT, telekomunikace
Obchod, marketing

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.