Platit plnou cenu? Neblázněte!

České obchody začaly objevovat výhody affiliate marketingu. A to je pro zákazníka dobrá zpráva, protože můžete výrazně ušetřit na velké části svých objednávek v e-shopech. Je tu slevový agregátor SlevovyKupon.net, který má za cíl šetřit Vaši peněženku a také Váš čas tím, že všechny slevové kódy, které byste museli jinak složitě hledat prostřednictvím vyhledávačů, koncentruje na jednom přehledném portálu s intuitivním vyhledáváním.

Několik aktivních nabídek pro každý obchod

V databázi se nachází prakticky každý velký internetový obchod v České republice, většina těch malých a také celá řada těch zahraničních, které nabízejí dodání zboží až k Vám domů. Každý z těchto obchodů má u sebe akční nabídky a také slevové kódy. Právě slevové kódy jsou tím hlavním kanálem pro Vás, jak můžete při svých nákupech ušetřit. Kód jednoduše vložíte do objednávky v košíku a pokud je stále platný, okamžitě se odečte absolutní nebo procentní částky z nákupu nebo z jednotlivých položek. Výjimkou nejsou ani dárky k objednávce, doprava zdarma nebo možnost objednání katalogu.

Aktuální nabídky a minimum těch nefungujících

I vy se můžete podílet na fungování agregátoru SlevovyKupon.net. Pokud naleznete slevu, můžete jí prostřednictvím formuláře přidat do databáze, aby si ji mohli užívat i ostatní zákazníci. To sebou samozřejmě přináší možnost, že někdo přidá nefungující, prošlou nebo jednorázovou nabídku. Pracovníci SlevovyKupon.net takové nabídky projdou, osobně vyzkoušejí a ty nefunkční z databáze odstraňují. Se SlevovyKupon.net můžete také soutěžit – zaregistrujte se a buďte aktivním přispěvatelem a můžete získat finanční odměnu.

Aktuální slevové akce

Rádi nakupujete v akcích jako je Black Friday před Vánoci nebo pravidelné akce OnaDnes ze stejnojmenného týdeníku? Pak máte štěstí, protože SlevovyKupon.net o těchto akcích ví, sesbírá všechny aktuální nabídky z tisku nebo příslušných webů a publikuje je pro Vás v ucelených seznamech. Vy tak nemusíte nic hledat a okamžitě víte, kolik a kde ušetříte.

Návody na uplatnění kódů pro snadné použití

Většina obchodů má uplatnění slevových kódů vyřešeno intuitivně. Někdy ale může nastat problém – nemůžete najít příslušné políčko nebo Vám sleva nefunguje přesto, že je aktivní. Proto jsou pro Vás na SlevovyKupon.net připraveny podrobné textové návody doplněné obrázky a také krátké recenze jednotlivých obchodů. V budoucnu se můžete těšit také na videonávody.

Sdílejte, lajkujte a nakupujte

Když najdete slevu pro sebe, zajisté Vás to potěší. Není ale důvod, proč by si slevových akcí nemohli užívat i Vaši přátelé nebo příbuzní. Každý slevový kód můžete sdílet prostřednictvím sociální sítě Facebook nebo můžete odkazy rozesílat prostřednictvím e-mailu. Zároveň se můžete připojit na facebookový profil „nejlepsislevy“, který Vám nabídne výběr těch nejlepších slev z databáze slev každý den.

Registrace nabízí pohodlí

Čekáte na slevu pro konkrétní obchod a ona stále nepřichází? Nemusíte se na SlevovyKupon.net dívat stále dokola. Zaregistrujte se a sestavte si seznam obchodů, které chcete sledovat. Pokaždé když v některém z nich nastane změna – přidání kupónu, budete informováni prostřednictvím Vaší e-mailové schránky. Množství obchodů, které můžete sledovat není nijak omezeno. Za registraci neplatíte, tak proč to nezkusit.

Kontakt:

Adam Polák

e-mail: info@netiq.biz

Klíčová slova ČR-trh-internet-služby-Slevový kupon-Netiq

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
IT, telekomunikace
Obchod, marketing

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.