LUXUS A KRÁSA ČESKÉ UMĚLECKÉ TVORBY

Galerie Barbara

Galerie Barbara

sochař a keramik Dudycha st. Galerie Barbara AD galerie 1 ateliér Duke Galerie de Lara

Jmenuji se J. K. Dudycha a jsem pokračovatelem uměleckého keramického rodu. S keramickým uměním začínal již můj děda Alois Dudycha v roce 1938, dále jeho syn a můj otec Jiří Dudycha, člen Unie výtvarných umělců České republiky a výborný sochař a keramik, jehož tvorbu doporučuji shlédnout na internetovém portále http://www.dudycha.cz.

AUTORSKÁ KERAMIKA DUDYCHA

Ve spolupráci s mým otcem jsem založil internetový portál http://www.dudychovakeramika.cz, kde najdete veliký výběr luxusní a zároveň užitkové keramiky. Veškeré produkty, jež portál nabízí, jsou pod přísným dohledem autora návrhů, tedy mého otce. Nabízená keramika se vyznačuje čistou linií spolu s jemnými prvky zlata, platiny, či barevného dekoru.

GALERIE DE LARA

Prodejní Galerie de Lara se o své dobré jméno stará již od roku 1990, do našich rukou se dostala roku 2012 od Marie Zoubkové, manželky Olbrama Zoubka. Tato galerie se zaměřuje prioritně na prodej grafiky, obrazů a plastiky, ale také keramiky, skla, šperků, loutek, hraček a užitého umění. Můžete zde rovněž zakoupit autorská díla známých pražských i regionálních umělců.

GALERIE BARBARA

Galerii Barbara jsme přivzali do naší umělecké rodiny a staráme se o ni s péčí a pokorou stejně jako její původní majitelka. V příjemném prostředí galerie najdete širokou prodejní nabídku volně vystavených originálů obrazů, plastik, keramiky, skla, drobných uměleckých šperků i originálních doplňků z kůže.

AD GALERIE

Krásné prostory Uhelného trhu přímo lákají k výstavám uměleckých děl známých součastných českých umělců. Přijďte se podívat a načerpat energii z kreativity těch nejpovolanějších.

GALERIE ČESKÉHO UMĚNÍ

Galerie českého umění byla vytvořena za účelem dostupnosti uměleckých děl předních českých výtvarníků i těm, kteří nemohou s námi sdílet nabídku konkrétních galerií. Souhrn unikátních uměleckých děl najdete na portále http://www.ceskeumeni.com.

Umění je důležitou součástí lidské kultury a náš národ se může právem pyšnit mnoha výtvarnými talenty, které dokáží svými díly nejen vykouzlit úsměv na tváři, ale i pohladit po duši. Srdečně Vás zveme do našich galerií, a pokud zrovna nemáte cestu kolem, rádi Vám zprostředkujeme umělecký zážitek prostřednictvím internetových portálů.

Těšíme se na Vaši návštěvu

J. K. Dudycha

Kontakt:

Galerie de Lara

Alena Dudychová

Smetanovo nám. 137

57001 Litomyšl

Telefon: 461 614 855

e-mail: dudycha@lit.ct

Galerie BARBARA

Střelecká 838

500 02 Hradec králové

tel: 603 199 413

http://www.gbarbara.cz

Ateliér DUKE Bohemia

Nádražní 1153

570 01 Litomyšl

Tel.: 461 613 263

Tel.: 603 247 078

Jiří Dudycha

Sokolovská 1065

570 01 LITOMYŠL

tel: 604445207

e-mail: jiri.dudycha@lit.cz

Alena Dudychová

T. G. Masaryka 591

570 01 LITOMYŠL

jkdudycha@gmail.com

ČTK ke zprávě vydává fotografie, které jsou k dispozici ve Fotobance ČTK na adrese http://multimedia.ctk.cz/cs/foto/hledani?sendFlag=1&q=protext&name=1&lang=none&service%5B%5D=1&service%5B%5D=2&service%5B%5D=3&service%5B%5D=4&service%5 B%5D=5&service%5B%5D=6 a na webu Protextu http://www.protext.cz

Klíčová slova ČR-výtvarné-keramika-Dudycha-firmy-Retel.cz

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Kultura

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.