Největší český web se slevovými kupóny změnil vzhled

Na to, že na internetu běžně narazíme na nižší ceny služeb a zboží než v kamenných obchodech, jsme si za posledních několik let rychle zvykli. Spoustě z nás však doslova mezi prsty utíkají ještě výraznější slevy, na které prodejci poskytují slevové kupóny. Princip je jednoduchý – prodejce nebo poskytovatel služeb uvolní speciální kód, který lze použít při nákupu a výrazně ušetřit. Pokud každý den nekontrolujete všechny své oblíbené internetové obchody, pravděpodobně vám většina zajímavých akcí utekla. Sledovat desítky webů je zkrátka nereálné a právě proto je tu nyní již téměř 2 roky server Slevovykupon.net, díky kterému můžete mít všechny současné slevové kódy jako na dlani.

Tento server patří mezi 3 největší servery tohoto zaměření v ČR i na Slovensku a v srpnu přišel s kompletně novým vzhledem a s mnoha dalšími funkcemi. Nově tak na webu naleznete také vzorky zdarma, soutěže a mnoho dalšího. Mimo českého trhu působí server Slevovykupon.net také na Slovensku a v 10 dalších zemích téměř ve všech kontinentech. Obsah je spravován týmem 3 administrátorů a denně je tak přidáno několik desítek nových nabídek. Mezi nimi můžete jednoduše filtrovat a najít tak jednoduše slevy, které hledáte.

Použití slevových kupónů je velmi intuitivní a snadné. Stačí, když si najdete slevu, kterou chcete využít, seznámíte se s podmínkami uplatnění slevy, kupón zkopírujete a při objednávce zboží ho vložíte do příslušné kolonky „Slevový kupón“ nebo „slevový kód“. Zapojit do katalogu se může i jakýkoliv eshop či prodejna zboží i služeb. Nabídku lze jednoduše a zdarma přidat online.

KONTAKT:

E-mail: info@iqsys.cz

Tel.: 725 806 087

Klíčová slova ČR-obchod-služby-internet-Slevovykupon.net

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Obchod, marketing

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.