Katalog slevových kupónů Slevovykupon.net odstartoval

Slevy rádi využívá většina lidí. Server Slevovykupon.net je novinkou na českém trhu, byl spuštěn v únoru 2013. Za necelé 2 měsíce si ale získal přízeň tisíců registrovaných uživatelů. Především díky největší nabídce slevových kupónů, kterých je nyní na serveru více než 850 aktuálně platných a jsou poskytovány zdarma.

Jedná se o alternativu hromadných slev, jejichž boom v ČR byl v uplynulých letech. Ty jsou ale vázané na nákup a zaplacení nabídky předem. Toto při využití slevových kupónů ze serveru Slevovykupon.net odpadá. Nakoupíte jednoduše a jen při nákupu online zdarma zadáte slevový kupón nebo při návštěvě provozovny ukážete kupón, který si jednoduše vytisknete.

Nabídka, kde lze slevy využít, je velmi široká a katalog lze procházet mnoha způsoby. Kupóny jsou dělené dle obchodů, kategorií, podle měst, nebo lze využít vyhledávání. Do katalogu jsou zapojené i velké eshopy Alza.cz, Mall.cz, Parfemy.cz, Kasa.cz, Eproton.cz, Zoot.cz, Armik.cz a stovky dalších, stejně tak i sítě kamenných prodejen Tesco, Intersport, CK Blue Style, DM drogerie, Sbarro nebo Yves Rocher.

Zapojit do katalogu se nyní může i jakýkoliv eshop či prodejna zboží i služeb. Nabídku lze jednoduše a zdarma přidat online.

Více už naleznete na http://slevovykupon.net/

KONTAKT:

E-mail: info@iqsys.cz

Tel.: 725 806 087

Klíčová slova ČR-trh-služby-obchod-Slevovykupon.net

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Služby, cestovní ruch
Obchod, marketing

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.