Konference All for Power přinesla novinky ze světa energetiky

Praha 12. prosince (PROTEXT)

Více než 250 specialistů z Česka a zahraničí se zúčastnilo konference All for Power 2011 - výstavba klasických a jaderných zdrojů. První den přinesl informace především o projektech skupiny ČEZ. Zajímavá byla část o průběhu schvalování EIA a následného stavebního řízení, resp. možností narušení průběhu a prodlužování procesu. Nechyběly informace zástupců nadnárodních firem, kteří konkretizovali možnosti uplatnění lokálních firem na projektech výstavby. Na řadu přišla i aktuální situace na půdách Evropského parlamentu a Evropské komise, kde zuří boj o budoucnost jaderné energetiky v Evropě. Tato problematika se promítla i do náplně druhého dne konference, která se dotkla i otázky ekonomické diplomacie, prostor využili i potenciální dodavatelé pro Temelín, kteří prezentovali svá řešení na běžících projektech v zahraničí. Konference se konala v prostorách kongresového centra hotelu Clarion v Praze a pořádala ji AF Power agency, a.s. Obsáhlejší informace je k dispozici na http://www.allforpower.cz.

Kontakt:

Ing. Stanislav Cieslar | Šéfredaktor časopisu All for Power a Informačního portálu http://www.allforpower.cz | člen představenstva AF POWER agency a.s.

Praha 8, Karlín, Thámova 166/18, PSČ 186 00

M +420 603 175 152,

stanislav.cieslar@afpower.cz

http://stanislavcieslar.blog.idnes.cz

Klíčová slova ČR-energie-jaderné-firmy-AF POWER agency

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Energetika, suroviny

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.