Millennium Dreamers Awards

Dnes 1. října slavnostním vyhlášením pana Jacka Greenberga, nejvyššího představitele společnosti McDonald's Corporation, začíná prestižní celosvětový projekt pro děti od 8 do 15 let nazvaný Millennium Dreamers Awards. Tento projekt připravily společnost McDonald's Corporation a společnost Wald Disney ve spolupráci s UNESCO.

Projekt je určený pro velmi nadané a výjimečné žáky, kteří udělali nebo dělají něco vysoce přínosného pro své okolí/komunitu, kde žijí.

Zúčastnit se jej mohou děti základních škol, které mají trvalý pobyt v České republice. Účastníci tohoto projektu musejí popsat svůj skutek a připojit ke své přihlášce dobrozdání dospělého člověka, který není jejich rodič a může skutek potvrdit a popsat.

McDonald's Česká republika na konci listopadu rozešle bližší informace a plakáty do všech škol v České republice a do svých restaurací. Informace proběhnou také v tisku.

Přihlášky posoudí odborná porota, která vybere dva vítěze. Tito žáci pojedou na celosvětové setkání účastníků projektu Millennium Dreamers Awards do Disneylandu v Orlandu v USA, které se bude konat ve dnech 8. až 10. května 2000.

Bližší informace podá tisková mluvčí McDonald's ČR Drahomíra Jiráková, Na Zátorce 30, 160 00 Praha 6, tel.:(02)22007350, e- mail: dji@mcdonalds.cz.

Klíčová slova PROTEXT-McDonald's-Walt Disney

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Kultura
Služby, cestovní ruch

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.