France Telecom a Bonton Holding - partneři na získání

France Telecom a Bonton Holding, významná česká mediální společnost, podepsaly 11. srpna 1999 dohodu o společném postupu na získání licence pro třetího operátora mobilních telefonů GSM (900/1800) v České republice.

France Telecom je jedním z nejvýznamnějších světových telekomunikačních dodavatelů operující ve více než padesáti zemích. Jeho konsolidované provozní výnosy byly v roce 1998 24,6 miliardy eur. V říjnu 1997 uvedl France Telecom své akcie na veřejné trhy. Nyní jsou jeho akcie obchodovatelné na pařížské a newyorské (NYSE:FTE) burze.

Bonton je významná česká multimediální společnost, aktivní v šesti různých oblastech zábavního průmyslu - hudba, film a video, audio/video distribuce, maloobchod, vydavatelství a rozhlasové vysílání.

S případnými dotazy se obracejte na: France Telecom, Nilou Du Castel, tel.:+33144449393, Nilou.ducastel@francetelecom.fr nebo BONTON a.s., René Buřič, tel.:+420224811691, rene.buric@bonton.cz.

Klíčová slova France Telecom-Bonton Holding

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.