NetGem: první masově vyráběná internetová televize

HANNOVER 22.března (PROTEXT/ots)- Výrobci televizí, provozovatelé televizního vysílání a služeb se nyní mohou stát součástí rychle rostoucího internetového trhu s technologií NetGem, zabudovanou do televizního přijímače.

NetGem opět zase jednou předehnal své konkurenty a vytvořil dosud nejjednodušší způsob, jak se mohou uživatelé v domácnostech dostat na internet, když začlenil svou vyspělou technologii do televizního přijímače. Výsledkem je evoluční skok v televizní technice, který přináší internet do domácností, s výjimečně kvalitním zobrazením a snadným používáním.

NetGem TV je také první internetová televize na světě, které podporuje specifikace ATVEF (Advanced TV Enhancement Forum) se zobrazením HTML na obrazovce, funkcí obrázku v obraze (Picture- In-Picture), intervalem vertikálního zatmívání (VBI), dekodérem pro teletext a s ovladači pro interaktivní televizi.

Generální ředitel (CEO) společnosti NetGem Joseph Haddad uvedl: "Vložení know-how společnosti NetGem do nitra televizního přijímače znamená, že výrobci televizí mohou ode dneška začít vyrábět internetové televizní přijímače, a poskytovat svým zákazníkům televizi obohacenou internetem ve špičkové kvalitě za ceny určené pro celosvětový masový trh. NetGem je hrdá na to, že je v čele této nové vlny revoluce přinášející internet do domácností, hotelů a všude tam, kde je televize."

Technické funkce televize NetGem TV:

- browser HTML/Javascript, na bázi operačního systému Linux,

- optimalizace pro TV

- schopnost elektronického obchodování pomocí čtecího zařízení Universal Smart Card, které je kompatibilní se standardem ISO 7816 standard; kompatibilita s SSL2.0/3.0

- automatická dálková modernizace softwaru

- vestavěný mikrofon pro hlasový e-mail

- připravený elektronický průvodce programem

- přístup na PSTN nebo Ethernet

NetGem na veletrhu Cebit '99

Hannover 18-24.března 1999 - hala 6 - stánek 20 (S6)

ots Original Text Service: NetGem SA

Internet: http://www.newsaktuell.de

Kontakt: David Ostroff, NetGem SA, +33-1-46-91-98-88, nebo fax, +33-1-46-91-98-89, nebo david.ostroff@netgem.com; nebo Patrick Frison-Roche, Text 100 Public Relations, +33-1-49-04-41- 50, fax, +33-149-04-41-51, nebo patrickf@text100.fr, za NetGem SA

Webová stránka: http://www.netgem.com

Klíčová slova NetGem

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.