Designers Direct.com zahajuje provoz butiku po internetu

Společnost Designers Direct.com, která je průkopníkem a jediným internetovým obchodem značkového pánského oblečení, s hrdostí oznamuje premiéru dámského butiku na internetové adrese http://www.DesignersDirect.com. Společnost Designers Direct.com nabízí modely Polo Ralph Lauren, Calvin Klein, Donna Karan, Levi Strauss, Tommy Hilfiger, Versace, Dolce & Gabbana Kenneth Cole, Alden New England, Sebago a mnoho dalších oblíbených návrhářů a značek.

Dámský butik je otevřen od 10. srpna a nabízí největší výběr značkových jeansových kalhot na síti; k dispozici je Armani, Calvin Klein, Polo Ralph Lauren, Girbaud, Levis a Tommy Hilfiger, brzy se však objeví i další. Koupit lze i svrchníky, šaty, oblečení do přírody, oděv na cvičení i další doplňky.

"Když jsme na začátku roku 1996 otevřeli dveře, průzkum naznačil, že dvě třetiny internetu využívají muži; je proto logické, že se zaměřujeme na oděv, který žádají muži. Teď ale existuje mezi muži i ženami parita. Jedna z přesvědčivých částí průzkumu naznačila, že 16 procent mužů na internetu si něco kupuje, ale u žen již takové rozhodnutí učinilo 24 procent. Časem se tento nesoulad stane ještě výraznější," řekl zakladatel a výkonný ředitel společnosti Designers Direct.com Errol Getner.

"Pánské oddělení jsme při otevření postavili na devíti položkách a dnes jich máme přes 20 tisíc. Dosáhli jsme toho na základě znalosti našich zákazníků a tím, že jsme přidávali pouze takové zboží, o které mají zájem a které vyhovuje jejich životnímu stylu. Stejně úspěšný postoj hodláme prosazovat i do budoucna."

"Jeden z uznávaných módních editorů a módních autorit sestavil pro společnost Designers Direct.com dotazník. Ten bude odeslán do dámského butiku, což nám pomůže zjistit a porozumět módnímu stylu a životním potřebám nejnovějších zákazníků. Výměnou za vyplnění pětiminutového dotazníku bude možné u prvního příštího nákupu uplatnit slevu ve výši pěti dolarů. Našemu zákazníkovi chceme a potřebujeme rozumět. Žádná informace při takovém zpracování nebude nikdy poskytnuta, prodána nebo jinak podstoupena nikomu mimo společnost Designers Direct.com," řekl Getner.

Společnost Designers Direct.com začal před čtyřmi lety provozovat bývalý obchodník s komoditami Errol Getner a jeho dlouholetý přítel Lawrence J. Ellison, který je zakladatelem a výkonným ředitelem firmy Oracle.

ots Original Text Service: Designers Direct.com

Internet: http://www.newsaktuell.de

Kontakt: Errol Getner ze společnosti Designers Direct.com, tel: (USA) 480-443-0900, emg@DesignersDirect.com

Webová stránka: http://www.designersdirect.com

Klíčová slova Designers Direct.com

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Zpracovatelský a výrobní průmysl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.