Cena PACE bude otevřena evropským výrobcům

Ernst & Young LLP dnes oznámil, že soutěž Automotive News o cenu PACE bude v roce 2000 poprvé otevřena evropským dodavatelům automobilovému průmyslu.

PACE (Premier Automotive Suppliers' Contribution to Excellence - Nejlepší příspěvek automobilových dodavatelů k dokonalosti) jsou společně prezentovány společností Ernst & Young a Automotive News. Nyní ve svém šestém roce program oceňuje dodavatele automobilek za inovace, technické zdokonalení a obchodní výkony.

Uchazeči musí být dodavateli automobilového průmyslu a musí poskytovat produkty, materiály a/nebo služby přímo výrobci osobních nebo nákladních automobilů. Volitelní poskytovatelé služeb musí přispívat přímo k finálnímu výrobnímu procesu.

Tyto ceny oceňují dodavatele automobilek, kteří přinesli inovace nebo přijali a sami sebe reinventovali, aby udrželi krok se stále se zvyšující výkonnostní laťkou zákazníků výrobců původního zařízení a spotřebitelů.

"Rostoucí globalizace automobilového průmyslu činí z této expanze logický krok," vysvětluje představitel Ernst & Young Lee Sage.

"Tím, že se mnozí dodavatelé automobilek stali světovými, se stává těžší rozlišit, kde skutečně došlo k inovaci. Společnost by například mohla přijít s novým postupem v Severní Americe, ale její původní zařízení je v Evropě."

Nezávislá skupina posuzovatelů vybírá čestná uznání a finalisty po průzkumu přihlášek. Vítězové jsou vybíráni po návštěvě ředitelství finalistů nebo výrobních/vývojových pracovišť. Vítězové jsou oceňováni za průlomové příspěvky v široké řadě operací a činností.

Při slavnostním předání cen PACE v roce 1999 bylo oceněno osm vítězů z 20 finalistů: ASHA Corp., Benteler Automotive, Delphi Automotive Systems/Dephi Saginaw Steering Systems, Goodyear Tire & Rubber Co., Meritor Automotive Inc., Motorola/Semiconductor Products Sector, Stackpole Ltd., Teleflex Inc./Teleflex Automotive Group. V roce 1999 bylo vybráno také 12 semifinalistů.

Vyžádat přihlášku pro vaší společnost nebo nominovat jinou zasloužilou společnost lze na čísle 0049-711-988-5830. Nebo navštivte webovou stránku PACE na www.ey.com/PACE .

Za vstup do soutěže není žádný poplatek. Termín pro podání přihlášky je 17. září 1999.

Ernst & Young LLP (www.ey.com) poskytuje pojištění a poradenské podnikatelské služby, daňové služby a poradenství pro domácí i světové zákazníky. Firma má 30.000 lidí v 87 městech. Ernst & Young je předním poskytovatelem zlepšování výkonů, zdokonalování technologie, pojišťovacích a daňových služeb pro světový automobilový průmysl. Kromě "Zprávy o zjištěních PACE" firma zpracovává tržní zprávy, jako "Profil automobilového dodavatele zítřka" a "Asijsko-tichomořský automobilový průmysl: Krátké shrnutí rizik a přínosů." Nedávno sponzorovala "Věštbu konstrukce a vývoje automobilového výrobku" od Úřadu pro studie automobilové dopravy při University of Michigan a publikovala "Projekt koncepce automobilového průmyslu: Záblesk budoucnosti."

Automotive News začaly vycházet jako Automotive News Daily 25. srpna 1925. V červnu 1938 se staly týdeníkem a v roce 1971 je koupily Crain Communications. Od té doby se redakce Automotive News rozrostla na více než 45 zpravodajů a redaktorů s kancelářemi v New Yorku, Washingtonu, Los Angeles, Nashvillu, Londýně a Tokiu. Týdeník poskytuje hloubkové zpravodajství o automobilovém průmyslu a je určen výrobcům původního zařízení, jejich franšízinkovým dealerům a dodavatelům. Automotive News, jediná 100procentně placená publikace v oboru, má náklad přes 82.000. V roce 1996 debutovaly Automotive News Europe jako separátní čtrnáctidenní publikace pro panevropské zpravodajství. V roce 1998 Crain Communications zakoupily Automotive International, vydávané dnes jako Automotive News International, které slouží stále se rozšiřujícímu světovému trhu. KONTAKT: Linda DiPietro z Hedge & Company, +1-248-477-6182, email, Luccia1@aol.com; nebo Jenny Febbo z Ernst & Young LLP, +1- 216-583- 1476, nebo email, jenny.febbo@ey.com, Michael Jedlicka z Ernst & Young v Evropě, 49-711-988-5191 Webová stránka: http://www.ey.com/PACE/

Klíčová slova PACE-cena

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Auto-moto, doprava a stroje

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.