Burza pro právo cesty aktivována

Global TeleExcange, Inc., plnohodnotná burza pro telekomunikační průmysl na Internetu, oznamuje aktivaci obchodního parketu pro právo cesty. Tento nejnovější obchodní parket doplňuje stávající Agent X, systém obchodních parketů pro telekomy k nákupu, prodeji a pronájmu minut, šířek pásma a tmavého vlákna. GTX pomáhá telekomunikačním společnostem zvyšovat příjmy a snižovat náklady v nově deregulovaném obchodním prostředí.

Přístup k právu cesty, tj. trasy, podél které může být instalován kabelový systém, je pro telekomunikační průmysl klíčovým faktorem úspěchu. Global TeleExchange provozuje obchodní parket na Internetu, aby dal dohromady společnosti, které chtějí stavět telekomunikační sítě s dalšími společnosti, vlastnícími stávající potrubí v zemí, tedy jednoduše dostupné trasy pro kabelové systémy.

Právo cesty je "nezbytný předpoklad pro síť," uvádí Ed Braniff, bývalý finanční ředitel AT&T System and Billing. Elektrárenské, železniční a silniční společnosti spravují právo cesty dopravních systémů. Obchodní parket pro právo cesty představuje příležitost zvrátit tento zdroj do příjmů. Tyto společnosti doslova sedí na nečerpaných zlatých dolech prázdného potrubí v zemí.

Telekomunikační společnosti potřebují rozmisťovat optické kabely pro přístup k zákazníkům. Proto "existence obchodního parketu pro právo cesty, zaměřeného na vedení, představuje pro telekomunikační průmysl hlubokou změnu," prohlásil Braniff. "AT&T a jeho konkurenti platí vysoké částky za získání sítí. Toto představuje pro společnosti novou příležitost levně a rychle rozšířit jejich trasy," uvedl.

Společnosti s potrubím v zemi, tj. s jednoduše přístupnými trasami pro kabelové systémy, se mohou připojit na www.TheGTX.com s heslem, uživatelským ID a PIN a zveřejnit body dostupného vedení v jednotlivých městech pro interaktivní webový obchodní parket. Ostatní společnosti se zájmem o rozšíření jejich sítě nebo trasy mohou iniciovat smlouvy s majiteli práva cesta prostřednictvím technického obchodního parketu GTX a zaplatí za úspěšný obchod 1procentní transakční poplatek.

Výkonný ředitel GTX Phil Anderson řekl: "Používáme Internet jako účinný nástroj, který umožní telekomům uzavírat obchodní kontrakty pro zajištění nejen práva cesty, ale také velkoobchodních sazeb za minuty, šířku pásma a tmavé vlákno na našich dalších obchodních parketech." Prezident GTX Andrew Romans uvedl: "Náš nejnovější obchodní parket umožňuje konkurenceschopným společnostem zvýšit hodnotu akcií využíváním stávajících zdrojů a zaváděním růstových strategií s digitální efektivností."

Telekomunikační společnosti jsou zvány k připojení na www.TheGTX.com pro nákup, prodej a pronájem velkoobchodní kapacity na obchodních parketech pro minuty, šířky pásma a tmavá vlákna.

Pro další informace o The GTX, Where the World Trades Telecom(SM), laskavě volejte (USA) 202-337-0500 nebo navštivte webovou stránku společnosti: www.TheGTX.com . ots Original Text Service: The Global TeleExchange, Inc. Internet: http://www.newsaktuell.de Kontakt: Global TeleExchange, (USA) 202-337-0500 Webová stránka: http://www.TheGTX.com

Klíčová slova Global TeleExchange

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.