Accelr8 dává řešení Y2K pro jaderné elektrárny v bývalém Sovětském svazu

Accelr8 Technology Corporation (Nasdaq: ACLY) byla nedávno vybrána americkým ministerstvem energetiky (DOE) jako dodavatel softwaru - Naviq8 2000 - , který pomůže s opravou softwarových problémů s rokem 2000 (Y2K) v reaktorech sovětské konstrukce.

Použití Naviq8 2000 je součástí projektu, sponzorovaného DOE, pro zajištění vyhovění počítačů roku 2000 v jaderných elektrárnách v bývalém Sovětském svazu. Software je vypracován tak, aby pomohl počítačovým odborníkům v elektrárnách zjistit zranitelnost Y2K v jejich počítačových aplikacích tak, aby mohly být opraveny jakékoliv nedostatky. Softwar Naviq8 2000 funguje v mnohojazyčném a víceabecedním prostředí a může analyzovat a opravovat chyby kódu zdroje v latince a cyrilice u stejných aplikací.

Naviq8 2000 byl původně používán na pomoc snahám o řešení Y2K na Ukrajině, v Rusku a Litvě. Vědci z těchto zemí se nedávno zúčastnili dvoudenního školení o činnosti softwaru v ukrajinském Kyjevě, vedeného poradci z Accelr8.

"Tímto projektem ukázala Accelr8 Technology svůj závazek k mezinárodnímu problému řešení zdrojového kódu Y2K," řekl Harry Fleury, prezident Accelr8 Technology. "Rádi podporujeme tuto důležitou iniciativu jaderné bezpečnosti a očekáváme klidný přechod těchto jaderných elektráren do příštího století."

Accelr8 poskytuje produkty a služby pro rok 2000 a modernizační řešení pro převod systémů VMS do klientského/serverového počítačového prostředí Unix a NT. Kontaktujte společnost na www.accelr8.com. ZDROJ: Accelr8 Technology Corporation KONTAKT: Tom Geimer z Accelr8 Technology Corporation, +1-303- 863-8088, tom.geimer@accelr8.com Company News On-Call: http://www.prnewswire.com/comp/124139.html nebo fax,800-758-5804, linka 124139 Webová stránka: http://www.accelr8.com

Klíčová slova Accelr8

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.