Ernst & Young s cenou PACE pro autododavatele v Evropě

Společnost Ernst & Young LLP ve středu oznámila, že soutěž o ceny Automotive bude poprvé v roce 2000 otevřená i pro evropské dodavatele autoprůmyslu.

Ceny PACE (Premier Automotive Suppliers' Contributions to Excellence - Přední příspěvky dodavatelů autoprůmyslu k dokonalosti) jsou společně udělovány společnostmi Ernst & Young a Automotive News. Program cen, který nyní probíhá šestým rokem, oceňuje dodavatele automobilového průmyslu za inovace, technologická zlepšení a podnikatelské výkony.

Uchazeči o cenu musejí být dodavatelé automobilového průmyslu a musejí poskytovat výrobky, materiály nebo služby přímo pro výrobu osobních nebo nákladních automobilů. Poskytovatelé služeb musejí přispívat přímo k finálnímu procesu výroby.

Tyto ceny ohodnocují dodavatele autoprůmyslu, kteří provádějí inovace nebo se přizpůsobili tak, aby udrželi krok se stále se zvyšujícími nároky svých zákazníků z řad výrobců originálních zařízení a nároky spotřebitelů.

"Vzhledem k rostoucí globalizaci automobilového průmyslu je toto rozšíření logickým krokem," vysvětluje Lee Sage, vedoucí oddělení Global Automotive společnosti Ernst & Young.

"Protože se tolik dodavatelů autoprůmyslu globalizuje, bylo stále těžší rozlišit, kde vlastně k inovaci došlo. Nějaká společnost tak například může navrhnout novou technologii v Severní Americe, ale její první instalace může být provedena v Evropě."

Nezávislý panel porotců vybere čestná uznání a finalisty po kontrole přihlášek. Vítězové jsou vybráni po návštěvě sídel finalistů respektive místa výroby nebo vývoje výrobků. Vítězové jsou oceňováni za přelomové úspěchy v široké škále činností:

- provozní schopnosti, jako je řízení zakázek, řízení dodávek nebo výroba

- vlastnosti výrobků, jako je soulad s nároky strojírenství nebo ekologie

- obchodní oblast, jako odbyt nebo ekonomické řízení

- hodnoty společnosti a její vztahy k zaměstnancům, zákazníkům a akcionářům

- řídící schopnosti aplikované na dosažení obratu nebo nové zaměření předtím neprosperující společnosti.

Evropští finalisté budou oznámeni 28. února 2000 na obědě uspořádaném v souvislosti s autosalónem Geneva Motor Show v Ženevě.

Výherci cen 2000 PACE Awards budou oznámeni na ceremoniálu 6. března 2000 v Henry Ford Museum v Dearbornu ve státě Michigan. Ceremoniál se časově shoduje se zahájením mezinárodního kongresu a výstavy 2000 SAE v Detroitu.

Na ceremoniálu s udělováním cen PACE Awards za rok 1999 bylo oceněno osm vítězů, vybraných z 20 finalistů. Byly to tyto společnosti: ASHA Corp., Benteler Automotive, Delphi Automotive Systems/Dephi Saginaw Steering Systems, The Goodyear Tire & Rubber Co., Meritor Automotive Inc., Motorola/Semiconductor Products Sector, Stackpole Ltd. a Teleflex Inc./Teleflex Automotive Group. V roce 1999 bylo také určeno dvanáct semifinalistů.

Pokud chcete podat přihlášku za vaši společnost anebo nominovat jinou společnost, která si zaslouží ocenění, zavolejte na číslo 0049-711-988-5830 nebo navštivte webovou stránku PACE na adrese www.ey.com/PACE

Účast v soutěži je bez registračního poplatku. Konečný den pro podání přihlášek je 17. září 1999.

Ernst & Young LLP (www.ey.com) poskytuje zajišťovací a poradenské služby, daňové služby a poradenství pro americké a zahraniční zákazníky. Firma má 30.000 zaměstnanců v 87 městech. Ernst & Young je předním poskytovatelem služeb pro zlepšení podnikatelského výkonu, zlepšení technologií, zajištění a daňových služeb pro automobilový průmysl v globálním měřítku. Kromě studií "PACE Findings Report" firma vyhotovuje komplexní tržní studie, jako například "Profil dodavatele autoprůmyslu budoucnosti" a "Asijsko-pacifický automobilový průmysl: stručný přehled rizik a příležitostí." V nedávné době byla sponzorem studie "Metoda Delphi při navrhování a vývoji automobilových produktů" z Úřadu pro výzkum automobilové dopravy na univerzitě v Michiganu a vydala "Koncepční projekt automobilového průmyslu: pohled do budoucna."

Automotive News začala vycházet jako deník Automotive News Daily 25. srpna 1925. V červnu 1938 se přeměnila na týdeník a v roce 1971 ji koupila společnost Crain Communications. Od té doby se rozrostl tým Automotive News na více než 45 reportérů a redaktorů s kancelářemi v New Yorku, Los Angeles, Nashville, Londýně a Tokiu. Týdeník poskytuje zasvěcené informace o autoprůmyslu a je určen pro výrobce originálních zařízení, jejich dealery a dodavatele. Automotive News, jediná na 100 procent placená publikace v daném odvětvím, má náklad přes 82.000. V roce 1996 začal být vydáván samostatný čtrnáctideník Automotive News Europe s informacemi o celé Evropě. V roce 1998 společnost Crain Communications koupila Automotive International, který je dnes vydáván pod názvem Automotive News International a je určen stále rostoucímu globálnímu trhu.

KONTAKT: Linda DiPietro, Hedge & Company, +1-248-477-6182, email Luccia1@aol.com; nebo Jenny Febbo, Ernst & Young LLP, +1- 216-583- 1476 nebo email jenny.febbo@ey.com, Michael Jedlicka, Ernst & Young v Evropě, 49-711-988-5191

Webová stránka: http://www.ey.com/PACE/

Klíčová slova Ernst & Young

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Auto-moto, doprava a stroje

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.