Výzkum Durex odhaluje sexuální život dnešních mladých

Protože mladí lidé na celém světě se dostávají do titulků zpráv každý den v roce, je případné, že celosvětový průzkum společnosti Durex týkající se sexu je věnován lepšímu chápání přístupu a sexuálnímu chování mládeže v mezinárodním měřítku. Výsledky této studie s názvem 1999 Durex Global Sex Survey - A Youth Perspective mají být zveřejněny 21. září 1999. Výsledky z tohoto roku poskytují fascinující pohled na sexuální životní styl mladých ve věku od 16 do 21 let ve 14 různých zemích. Výzkum zahrnoval tato témata:

- zahájení a četnost sexuálního života - začínají dnešní mladí lidé žít sexuálně dříve a mají častější styk než starší generace?

- měnící se úloha sexuální výchovy - od koho a kde se mladí lidé dovídají o sexu a co z toho vyplývá?

- znalost a účinné použití antikoncepce - jsou teenageři obeznámeni s konceptem bezpečnějšího sexu?

- různý stupeň povědomí a obav z nakažení celou škálou různých sexuálně přenosných infekcí

Výsledky představují objasňující pohled na sexuální postoje a chování mladých na celém světě na přelomu tisíciletí.

Další informace:

Charlotte Jones/Alex Smith/Lucinda Ostwind.

Hill & Knowlton, UK

Tel: +44 171 413 3241

Poznámka pro redaktory: V průzkumu Global Durex Sex Survey se tento rok účastnily tyto země: Kanada, Česká republika, Francie, Německo, Řecko, Itálie, Mexiko, Polsko, Singapur, Španělsko, Tchaj-wan, Thajsko, Británie a USA.

Klíčová slova Durex

Oblast
Evropa, EU, NATO (es)

Kategorie
Kultura

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.