Mechaniky Ecrix bude vyrábět AIWA

Společnost Ecrix Corporation dnes oznámila, že společnost AIWA bude zajišťovat výrobu páskových mechanik VXA-1, což je první generace zařízení pro ukládání dat na pásku založená na architektuře Ecrix VXA. Ta poskytuje průlomovou úroveň spolehlivosti a úspory nákladů.

AIWA má ve světě výbornou pověst při výrobě zavedených elektronických zařízení při nízkých nákladech. Kombinace úspory nákladů a nebývalé úrovně spolehlivosti při páskovém zálohování a obnově operací, kterou umožňuje architektura VXA společnosti Ecrix, podle očekávání povede k vysoké poptávce po výrobcích první generace. Hloubka zpracovatelských znalostí společnosti AIWA, kvalitní technologie výroby, kapacity pro sériovou výrobu a obeznámenost s výrobky firmy Ecrix dále zhodnocuje její roli dodavatele prvních produktů páskové mechaniky VXA.

"AIWA bude neocenitelná jako partner pro zpracování," řekl prezident společnosti Ecrix Kelly Beavers. "Vyzkoušená kvalita zpracovatelských schopností firmy AIWA pomůže zajistit pozici pro architekturu VXA jako hlavní produkt vysoké kvality v páskovém zálohování a obnově. Tím dojde na trhu k nabídce nepřekonané hodnoty na megabyte."

O společnosti AIWA

Společnost AIWA CO., LTD., která má sídlo v japonském Tokiu, vyrábí a prodává spotřební a profesionální audio a video produkty a počítačové periférie jako jsou systémy pro ukládání dat a komunikaci. Celosvětově AIWA nabízí širokou škálu výrobků, z nichž všechny poskytují mimořádný výkon a hodnotu. Pro společnost AIWA je typická vlastní identifikace a uspokojování potřeb trhu. Pro další informace můžete v USA navštívit jejich internetovou stránku www.aiwa.com.

O společnosti Ecrix

Společnost Ecrix Corporation je inovátorem v oblasti páskového ukládání dat a vývojářem systému VXA, což je průkopnická pásková technologie umožňující pokrokové zálohování a schopnost obnovy u produktů, které na trh přinášejí jeden z nejlepších poměrů ceny a výkonu společně se spolehlivostí. Ecrix je soukromá společnost se sídlem v Boulderu ve státě Colorado. Pro více informací o společnosti Ecrix můžete navštívit internetovou adresu www.ecrix.com anebo zatelefonovat na číslo 303-402-9262. Podrobnější informace o technologii VXA jsou k dispozici na www.vxatape.com.

Poznámka: VXA je ochranná známka společnosti Ecrix Corporation Kontakt: April Rassa of Edelman Public Relations Worldwide (USA) 650-968- 4033, nebo April_rassa@edelman.com; nebo Nancy Miller, Marketing Communications (USA) 303-245-7288, nebo nmiller@ecrix.com, nebo Taylor Allis, Marketing Communications (USA) 303-245-7288, nebo tallis@ecrix.com, oba z Ecrix Corporation. Photo: http://www.newscom.com/cgi-bin/prnh/19990301/SFM058 http://www.newscom.com/cgi-bin/prnh/19990301/SFM058-b or NewsCom (USA) 213-237-5431 Web site: http://www.ecrix.com

Klíčová slova Ecrix Corporation-AIWA

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
IT, telekomunikace
Auto-moto, doprava a stroje

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.