Amos Software se stal autorizovaným distributorem produktů společnosti Corel(R) pro ČR a SR * Amos Software rozšiřuje své distribuční portfolio o kompletní řadu produktů společnosti Corel(R)

Společnost Amos Software, přední dodavatel grafického software na českém a slovenském trhu a autorizovaný distributor produktů společností Adobe Systems, Enfocus Software, FileMaker Inc., Wacom a dalších, oznámila, že se stala autorizovaným distributorem produktů společnosti Corel(R).

"Rozšíření naší distribuce o produkty společnosti Corel(R) je dalším krokem k poskytování co nejrozsáhlejší nabídky grafických aplikací pro široké spektrum uživatelů, od domácích fanoušků grafického designu či digitálního videa až po profesionální kreativce, grafiky, fotografy či ilustrátory. Amos Software má dnes na trhu nejrozsáhlejší nabídku produktů pro publikování vizuálně bohatého obsahu ve všech typech médií, ke kterým zároveň poskytuje přidanou hodnotu v podobě zakázkových školení, konzultací u zákazníka, předprodejní a poprodejní podpory či pořádání seminářů. Naším partnerům a koncovým uživatelům chceme i v případě produktů společnosti Corel(R) nabídnout něco navíc, než jen samotnéaplikace“, říká k rozšíření portfolia Martin Škorpil, ředitel společnosti Amos Software.

O společnosti Corel(R)

Společnost Corel(R) patří mezi špičkové výrobce grafického softwaru, softwaru pro zvýšení produktivity a softwaru pro digitální zpracování obrazu. Její produkty používá více než 100 milionů uživatelů po celém světě. Portfolio produktů společnosti Corel zahrnuje oblíbené a celosvětově uznávané produkty, jako je CorelDRAW(R) Graphics Suite, Corel(R) Paint Shop Pro(R), Corel(R) Painter(TM), Corel DESIGNER(R), Corel(R) WordPerfect(R) Office, WinZip(R) nebo iGrafx(R). V roce 2006 společnost Corel koupila společnost InterVideo, výrobce programu WinDVD(R), a společnost Ulead, která se zabývá vývojem softwaru pro zpracování videa, vytváření obsahu DVD a zpracování digitálního obrazu. Software společnosti Corel je navržen tak, aby uživatelům umožňoval zvýšení produktivity a vyjádření vlastního tvůrčího potenciálu, nabízí také vyšší standard ovládání. Dokladem této skutečnosti jsou stovky ocenění, které produkty společnosti Corel získaly za špičkové výkony v oblasti návrhu, inovace a využití softwaru

Produkty společnosti Corel se nyní prodávají ve více než 75 zemích. Ústředí společnosti sídlí v kanadské Ottawě. Další velké kanceláře jsou ve Spojených státech, Velké Británii, Německu, Číně a Japonsku. Akcie společnosti Corel jsou obchodovány na burze NASDAQ pod symbolem CREL a na burze TSX pod symbolem CRE.

O společnosti Amos Software

AMOS Software je softwarová distribuční a technologická společnost specializující se na trh grafických aplikací pro klasické, internetové a multimediální publikování a aplikací pro řešení elektronické distribuce a archivace dokumentů. Zaměření společnosti Amos Software vychází z potřeb jedinců, firem a organizací státní a veřejné správy na stále kvalitnější a dostupnější obsahově bohatou komunikaci bez ohledu na používané zařízení. Amos Software je jedním z největších distributorů software ve střední a východní Evropě a taktéž předním distributorem grafických tabletů značky Wacom. Mezi distribuované produkty patří programy společností Adobe Systems, ACDSystems, Enfocus, Extensis, FileMaker, URW a Woodwing. Více na http://www.amsoft.cz/spolecnost/main.html.

V případě zájmu o další informace prosím kontaktujte:

Ivan Teplanský

Amos Software

e-mail: teplansky@amsoft.cz

tel.: 284 011 235

Matouš Filipi

Amos Software

e-mail: filipi@amsoft.cz

tel.: 284 011 211

Klíčová slova ČR-počítače-komunikace-firmy-Amos Software-PROTEXT

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.