Glocalnet jako první zahájil Voice-Over IP Service

Glocalnet se stal prvním voice-over-IP operátorem v Evropě, který zahájil celostátní telefonní služby přístupné přes výběrový kód nosiče. Zákazníci nyní mohou použít voice-over-IP service tak jednoduše jako tradiční telefonní službu.

"Se zahájením této služby Glocalnet posílil svoji pozici jako evropský vůdce ve voice-over-IP," řekl Jeff Pulver, analytik přes internet a vydavatel Pulver Report.

Výsledkem služby, která je přístupná prostřednictvím kódu 9508 každému zákazníkovi ve Švédsku je zvýšení kvality a spolehlivosti. Zdokonalená služba bude k dispozici od 2.února prostřednictvím přidružené společnosti Stockholm Telecom. Služba byla dobře přijata zákazníky a výsledkem bylo dvojnásobné zvětšení provozu v prvním týdnu.

Glocalnet je skupina příští telekomunikační generace. Použitím této základny, Glocalnet produkuje spoustu služeb, od čistého velkoobchodu po plně kvalifikované řešení "telco in box" - ty jsou určeny poskytovatelům služeb. Přidružení poskytovatelé služeb včetně Stockholm Telecom a Glocalnet Greece. Ústředí Glocalnetu je umístěno ve Stockholmu. Akcie společnosti jsou uvedeny na stránce Reuters švédské investiční banky Aragon.

Glocolnet zveřejnil svou výroční zprávu 25.února 1999. Kontakt: Stefan Krook, Chief Executive Officer, nebo Hanna Bergholm, Information Manager, oba z Glocalnet AB, +46-8-566-34-100, nebo fax, +46-8- 566-34-141, nebo info@glocalnet.com Web site: http://www.glocalnet.com

Klíčová slova Glocalnet

Oblast
Evropa, EU, NATO (es)

Kategorie
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.