AUCS Communications Service zahájila svoji novou činnost

HOOFDDROP (Nizozemsko) 13. července (Protext, ots) - AUCS Communications je nový název evropské telekomunikační společnosti, původně známé pod jménem AT&T Unisource Communications Service. Tato změna znamená odklon AT&T od společného podniku s Unisource.

AUCS operuje v 17 evropských zemích a poskytuje nejmodernější hlasové, datové a internetové služby. Od svého založení v roce 1996 si AUCS vybudovala dobrou pozici na evropském telekomunikačním trhu. Je evropským lídrem v datových službách (Frame Relay), mezinárodních hovorech ICCS a rovněž vyniká v oblasti evropských internetových obchodních služeb.

Aad van Waveren, výkonný ředitel a prezident AUCS říká: "Jako evropský lídr na trhu se musíme ujistit, že náš název udržuje spojitost. Změna názvu na AUCS Communications Services pomůže našemu cíli. Naše produkty a služby jsou nyní na trhu známé pod názvem AUCS, což je symbolem kvality a důvěryhodnosti."

Ústředí AUCS je v Hoffddrop, Nizozemsko a společnost má více než 800 zaměstnanců, obsluhujících 1500 nadnárodních společností. Příjmy AUCS v roce 1999 se očekávají ve výši jedné miliardy NLG (454,7 miliónu EUR).

Prostřednictvím spolupráce s místními partnery, kteří pokrývají 17 hlavních evropských trhů má AUCS jedinečné postavení jako poskytovatel nadnárodních služeb, které mají místní a globální rozsah. V Evropě jsou služby dodávány prostřednictvím světově nejsofistikovanější telekomunikační sítě, která spojuje všechny hlavní obchodní evropské regiony digitálním spojením. AUCS má úplnou odpovědnost za provoz a vedení této sítě a poskytování služeb. Globální přístupnost hlasových a datových služeb je realizována na základě dohody se společností Infonet Service Corporation a prostřednictvím členství v alianci WorldPartners. Činnost AUCS v Infonet WorldNetwork rozšiřuje globální rozsah svých zákazníků do více než 185 zemí a jeho členství v alianci WorldPartners zajišťuje dosah na více než 20.000 místech na celém světě. Na základě tohoto distribučního přístupu AUCS poskytuje dosah 95 procentům světových obchodních center.

Služba Internet Protocol Virtual Private Network (IP VPN) byla zavedena v červnu 1999 a poskytuje nadnárodní IP spojení mezi místní síťovou oblastí (LANs) až po evropské země. Nová služba umožňuje obchodníkům poskytnout svým zaměstnancům přístup k informacím na podnikovém intranetu, jako jsou databáze, transfer dat a e-mail a poskytuje odkudkoliv přístup do veřejného Internetu.

Třetí 155megabitový vysocerychlostní IP (Internet Protocol) obvod byl instalován v květnu 1999. Transatlantický obvod vede mezi Frankfurtem a New Yorkem a je výrazným zlepšením internetového spojení směrem do Německa, Rakouska a východní Evropy. Předpokládá se, že čtvrtý megabitový obvod bude uveden do provozu ve čtvrtém čtvrtletí 1999.

V dubnu 1999 Infonet Service Corporation v USA projevila zájem získat obchodní provoz a přístup AUCS. "Infonet získal významné místo na trhu mezinárodních síťových služeb a jeho noví klienti získali vazbu s jedním z nejprůmyslovějších poskytovatelů služeb," uvedl Yankee Group ve své zprávě. "Tento posun má také provozní význam, protože dvě organizace uzavřely partnerství na několik let a navrhovaná akvizice výrazně doplňuje běžný provoz infonetu a síťovou infrastrukturu." IDC Research uvedl: "Kombinace Infonet-AUCS bude výhodou pro ostatní společenství, včetně existujícího křížového vlastnictví a podobné síťové infrastruktury. Výsledkem této transakce bude mít infonet nejvyrovnanější celosvětové pokrytí jakéhokoliv celosvětového síťového poskytovatele služeb."

V roce 1998 bylo do restrukturalizace sítě, základny pro routingové hovory a rozvoj hlasových služeb, investováno více než 25 miliónů NLG.

ots Original Text Service: AUCS Communications Services v.o.f Internet: http://www.newsaktuell.de

Kontakt: Roger Martin, +31- 23-569-7904, roger.martin@aucs- europe.com, nebo Cees Steijger, +31-23-569-7902, cees.steijger@aucs-europe.com, oba za AUCS Communications.

Klíčová slova AUCS

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.